Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beöntést, hogy érdemes csináln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beöntést, hogy érdemes csinálni házilag?

Figyelt kérdés
Sziasztok, heteró fiú vagyok és mivel felfedeztük barátnőmmel, hogy én is és ő is nagyon élvezi mikor engem análisan kényeztet ezért szeretnénk kicsit rendszeresíteni és profibban csinálni, az lenne a kérdésem, hogy azok akik szoktak ilyeneket csinálni, a beöntés hogy végzik pontosan házilag illetve áll e femt valami veszély közben vagy ezzel kapcsolatban, bárki véleményét szívesen fogoadom, akár nő, férfi, transzi, leszbikus, homoszexuális, a lényeg a tapasztalat. Illetve még szívesen fogadok ilyen anális játékokat is amit érdemes lenne kiprobálni, előre is köszönöm.

2021. aug. 20. 23:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én magasnyomásúra gondoltam, azzal elérhető minden eldugott hely, meg azért az kipucol.:D
2021. aug. 21. 08:39
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

11

Ha nem akarsz maradandó sérülést, akkor nem ajánlom.

2021. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát végig olvasva a jobbnál jobb tanácsokat, hát hogy is mondjam néha kiakadtam a tudatlanság szintjén és néha kinyultam a röhögéstől.

Nem ma vagyok ennek a műfajnak a gyakorolja.

Először is javaslom hogy vasaroljatok a gyógyászati segédeszköz boltban irigatort. Ne részletezem hogy néz ki, nézd meg a netten. Komplett szettben árulják pár ezer forintert. Ezek az irigatorok (beöntő kannák 1-1,5l-sek. A másfél literest javaslom. Az a vegbelcso amit hozzá adnak, használható de én kicseréltem 12-es átmérőjű gumi vegbelcsore. A beöntéshez langyos vízzet kell alkalmazni. A hőfokot úgy állítod be hogy a csuklodbelso felére engeded a vizet és mikor kellemesen langyos attól picit hidegebre állítsd be. Akkor nem lesz gond hogy károsodás érje a vastagbél florajat. Sőt javaslom hogy 1l vízhez 1 csapott evokanal sót oldjuk fel és ezzel a folyadékkal végezzük el a beöntést. Kezdesnek 1-1,5l vizet lehet alkalmazni. Beöntést legjobb úgy végezni, hogy jobb oldalt fekvő helyzetben és a bal lábat kissé felhuzott állapotban helyezkedj el. A popsilukat és a vegbelcsovel kenjetek be valami síkosító anyaggal, de pl a vazelint is teljesen jó erre a célra. A vegbelcsovet 5-10cm re kell felhelyezni. A kanna felemelesevel lehet a víz nyomás eroseget növelni, illetve lelyebb helyezés esetén csökkenteni. 50-80cm magassagnal magasabbra ne emeld. Ha feszítő görcsös érzést érzel mély lélegzet vetellel lehet csökkenteni és a pocak maszirozasaval is lehet csökkenteni a kellemetlen érzést. Amúgy ha nem gyorsan adjátok fel a víz mennyiséget kellemes érzést vált ki ahogy a folyadék áramlik az alsó testreszedben. Mikor elfogott a folyadék az igatorbol lehetőleg ha mód van a szeklelest ajánlott 5-10 percig bent tartani. Amennyiben van még kérdésed privátban szívesen válaszolok. Sok sikert és kellemesen eltoltott perceket kívánok nektek. A

2021. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönőm, ilyesmi válszt vártam, lehet még majd lenne 1-2 kérdésem de akkor azt majd privátban felteszem.
2021. aug. 21. 13:26
 15/16 Zoli04 ***** válasza:
Szigorúan kézfertőtlenítővel.
2021. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Anime_watcher válasza:
Lehet, hogy kicsit megkésett a válaszom, de azért lehet, hogy így utólag is hasznát veszed. Szóval: én egyszer székrekedés miatt csináltam magamnak, otthon, tök egyedül. A következőt javaslom: mindenképp legyél biztos abban, hogy utána már sehova nem mész aznap, mert még kifolyhat órákkal később is lentről... szóval tapasztalatból mondom, hogy a nap hátralévő részét érdemes a wc-n ülve tölteni. Hiába érzed úgy, hogy minden kijött, mindig marad bent valamennyi.
2022. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!