Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek bejön a szakáll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön a szakáll egy pasin?

Figyelt kérdés
Eddig csak azzal a véleménnyel találkoztam, hogy a szakáll nem vonzó a lányoknak, de most láttam egy facebook posztot ami egyértelműen nem ezt mutatta. Szakáll versenyt hirdettek a poszt alatt és elég sok női kommentelő fejezte ki az "izgalmát", konkrétan volt aki arra utalgatott, hogy most a csajok masztizni fognak a képekre. Akkor most tetszik nektek az a szakáll?
2021. aug. 20. 14:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%
Annak ellenére, hogy most divat, nekem nagyon nem bejövős.
2021. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem egy férfi szakállas egy kisfiú csupasz:-)
2021. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

Aki pedig nem szereti a halászlét vagy a csokifagyit az menjen a búsba! 🤔😮


Miért jó ez a szélsőséges gondolkodás? Ha nekem nem tetszik valami, akkor elítélendő az, akinek igen? 🤔😮

Fogadjuk már el, nem vagyunk egyformák! + Nem kell mindenkinek megfelelnünk!

2021. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam arc függő, van akinek jól áll, azon tetszik a szakáll
2021. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem a szakáll nem jön be, esetleg a borosta, de inkább legyen szőrtelen az arca.
2021. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én úgy nézek ki arcszőrzet nélkül, mint egy 16 éves kisfiú. Kb nulla önbizalmam van szakáll nélkül és természetellenesnek érezném magam csupaszon. Szóval egyáltalán nem érdekel, hogy mi a divat, vagy kinek nem tetszik, mert nagyon szarul nézek ki nélküle.
2021. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem taszító a szakáll
2021. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok. Csak a rövid szakáll tetszik. A pasi lehet borotvált, borostás vagy rövid, ápolt szakállal rendelkező. A hosszú, de akár félhosszú szakáll is taszít! De a legfontosabb az összkép és az ápoltság.
2021. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Van akinek nem áll jól, de akinek igen az nagyon nagyon jól tud kinézni. A rövid fekete szakáll a kedvencem sötét szemekkel.
2021. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!