Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én tapasztaltam azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztaltam azt, hogy a mai világban már elítélik, ha egy nő nem nyitott a BDSM-re és nem akar szub lenni?

Figyelt kérdés
Vagyis ha nem is elítélik, de szinte már elvárás és ez lesz a normális

2021. aug. 19. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Most már ciki heteronak lenni, normális szexet igényelni és hasonlók. De ez is csak divat... Nem érdemes foglalkozni vele.
2021. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek megbántani, de szerintem rosszul látod és nem így van.


És amúgy sem kell azonnal szubnak lenni, mert ez nem így működik, valakit más szerep izgat!

2021. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Felborult társadalmunkban a hagyományos férfi-nő szerepek bizony megrendültek. A párkapcsolatok évszázados dinamikája megsínyli az elmúlt évszázad változásait és igen, ezt csak úgy lehet valamelyest ellensúlyozni, hogy a férfi torokba rakja a nőt, a barátjával dupla análban részesíti, majd pórázon végigráncigálja a házon, mielőtt újra lekötözi a pincében.
2021. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem csak te. Én soha nem tapasztaltam ilyet.
2021. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Akkor legyél domina.
2021. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az egész BDSM manapság inkább divatmajmolás, mint belső eredetű késztetés. A férfiak nagy részének, akik erőltetik a nőknél a gyakorlását, fogalmuk sincs sem a dominancia, sem a BDSM valódi mibenlétéről, csak miután a csapból is ez folyik, gondolják, ez is egy alap dolog, és ettől lesznek férfiasak vagy szexuálisan izgalmasak.

Nekem voltak barátnőim, akik maguk provokáltak ki bizonyos BDSM jellegű helyzteket, és láthatóan nagyon élvezték, kívánták, de aki nem ilyen volt, azzal eszembe nem jutott előhozakodni hasonlókkal.


f42

2021. aug. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Épeszű ember nem fog azért elítélni, mert nem szereted a BDSMet.
2021. aug. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ítélik el, legalábbis a normális emberek nem. Persze, van akik szeretik, élvezik a bdsm-et, és nem tudnak vagy szeretnének olyan kapcsolatban lenni egy nővel aki ezt nem szereti viszont, mert úgy nincs meg az összhang közöttük, és valami hiányozni fog a férfinek, ha meg a nő bevállalja a bdsm-et akkor még az lehet neki nem fog jó együttlét lenni, lévén hogy nem élvezi. De akkor keresni kell tovább, adott partnerrel nem illetek össze és ennyi. De akkor sem ítélik el azt aki nem szereti a bdsm-et. (szerintem)
2021. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ítélik el azokat, akik nem szeretik. Nem kötelező vagy elvárás ez egy kapcsolatban.

Persze normális emberekről ès normális kapcsolatokról beszélek.

Nekem inkàbb az jutott eszembe, hogy most már nem ítélik el azokat sem, akik szeretik.

Talán egyre bátrabban felvállalhatják az emberek ezeket a dolgokat ès ez így is van rendben. Ìgy kellene tovább mennie is

2021. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Én inkább pont azt látom, hogy a domináns nőkre lenne kereslet, de nők pont, hogy nem nyitottak erre - sajnos.
2021. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!