Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen volt amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen volt amikor elsőnek elégítettetek ki egy péniszt? Mi zajlott le bennetek?

Figyelt kérdés
Hogy történt elmesélnéd? Mennyi idős voltál? Az elgondolthoz képest jobb vagy roszabb volt?

2021. aug. 19. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem. A párom kielégülés után kidől, elfárad, és nem tud engem is a csúcsra juttatni.
2021. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Áhh, bocsánat, rosszul értelmeztem a kérdést :D hirtelen úgy értettem, hogy az én kielégülésem másodlagos aznap :D
2021. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Egy péniszt?

Már nem is az embert nézzük?

2021. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogy orgazmust okozni a másik félnek ha így jobban megfelel :)
2021. aug. 19. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező.

Tedd el a kukidat!

2021. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem emlékszem, ezek szerint nem hatott meg különösebben a dolog. Főleg gondolom, mert a pasik így is, úgy is elmennek, nem valami nagy teljesítmény ezt kivitelezni.

A megfogalmazásból amúgy nagyon látszik mennyire istenítik a pasik a kis micsodájukat :D

2021. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
16 éves voltam, és nagyon kis bátortalan. Legelőször csak kézzel mertem kiverni. Emlékszem azon csodálkoztam, hogy milyen nagy, eres, kemény, és meleg. És tetszett, hogy a végén lüktet. De akkor még nem nagyon tudtam élni a lehetőségetekkel. Szóval pozitív élmény volt végülis, csak nagyon izgultam, mostani fejjel azért más a helyzet.
2021. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
19 éves voltam,a pasimnál ültünk az ágyon csókolóztunk elkezdtem ott simogatni,már akkor kemény volt és kézzel kivertem neki.Nagyon jó volt.
2021. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
17 éves voltam első párkapcsolat,első szerelem és még mindenki makulátlanul szűz volt. Sétáltunk órákon át az erdőben és a vízparton és folyamatosan csókolóztunk és a kezünk már igen igen elkalandozott. Aztan felmentünk hozzánk és majdnem téptük a ruhát egymásról, először én is csak vertem neki de azt is elég bátortalanul aztán amikor kicsit felbátorodtam mert láttam, hogy nagyon jól esik neki akkor kaptam be és az nagyon tetszett amikor hatalmasakat sóhajtott mikozben szoptam. Igazából se jobbnak se rosszabbnak nem gondoltam mint valójában pozitív élmény volt.
2021. aug. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
#9 olvashatunk egy szex történettel.
2021. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!