Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mivel lehet legjobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mivel lehet legjobban felizgatni titeket?

Figyelt kérdés
Hamar nedvesek lesztek?

2021. aug. 19. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Uu én a nyak puszsit szeretem nagyon meg ha a mellem izgatják
2021. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen kérdésekkel
2021. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha kinyal, végig csókolja a testemet, a melleimmel játszik egy kicsit, és közben simogat. Ha ezt végig csinálja, akkor garantáltan olyan nedves leszek, hogy minden nélkül becsusszan az a farok, és még kívül is olyan lesz a puncim.
2021. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
"Drágám, ma én mosogatok!"
2021. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Kis simogatas, utanna ha a nyakamat puszilgatja esetleg a bimbokat szopogatja. En mar ettol is alltalaban nedves vagyok, de ha ki is nyalja a puncim es a popsilyukamat is, akkor garantalt
2021. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%
Elképzeltem, ahogy végigcsókolom, nyalom a testedet homloktól a talpakig. Körzök a makkommal a bimbók körül, a fitymafékemmel masszírozom a kemény bimbiket, megpaskolom vele őket, húzom rajtuk lassan, módszeresen. Elképzelem, ahogy széttárod előttem a lábaidat, alaposan kinyallak és ujjazlak egyszerre, a popsidat is kinyalom rendesen. Aztán becsusszanok a nedves, sikamlós, meleg, szűk hüvelybe misszionáriusban, golyókig, a lehető legmélyebbre beléd gumi nélkül, s ahogy átkulcsolsz a puha talpaiddal, melyeket érzek néha a vádlijaimon, miközben a popsid alá markolva, beléd nyomom tövig magamat és körkörösen mozgatva a csípőmet bejárom farkammal hüvelyed minden szegletét, közben hevesen csókolózunk, olelkezunk, markolod erősen a fenekemet, paskolod, ujjazol, miközben benned vagyok...izzadunk rendesen s egyszer csak teleélvezlek, elárasztalak odabent sok és meleg, ízletes nedűmmel. F
2021. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

"Itt a kártyám vegyél magadnak valami szépet"


Szerintem amúgy egyénfüggő van aki a szakpuszira esküszik, van aki a mellek simogatására. Nekem a piszkos beszéd/fantáziák amíg felizgatnak és beindítanak

2021. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a nyak puszi, belső comb simogatás, vagy épp egy hevesebb csók.
2021. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Erogén zónák puszilasa,simogatas,hevesebb csók.
2021. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Nyak csók, mell szopogatása, comb simogatás, hajba túrás, ha végig csokolja a testem utána kinyal, de a szopás is fel tud nagyon izgatni.
2021. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!