Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtennétek? Szerintetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek? Szerintetek? Vagy később mégis zavarná? (Lényeg lent)

Figyelt kérdés
Szóval pasimon kívül még csak egy sráccal feküdtem le, és szerinte ez később engem zavarni fog. Így azt mondta, hogy gólyatáborban éljem ki magamat... Elkezdett izgatni a dolog, hogy lefeküdjek egy idegen pasival...
2021. aug. 18. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2%
Jelen.
2021. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
A gólyatáborban vagy 10 pasi meg fog kurni ezzel a hozzáàllással.
2021. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem később még is zavarná. De beszéljetek szerintem erről még párszor, mondd el neki, hogy téged izgat a gondolat és kipróbálnád. Ha látja, hogy te tényleg komolyan gondolod akkor ki fog derülni nála is, hogy tényleg benne van-e.
2021. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
99%
Nincs garancia h a mostani pasiddal maradsz. Ezért nem kell körbe dugatnod magad idegen pasikkal. Csak egyszer legyetek nagy haragban és az orrod alá dörgöli vagy megteszi ugyanezt veled. A szexuális tapasztaltság nem azon múlik hány pasival vagy. Én 8 pasival voltam és 24 vagyok csak. Mégis üresnek érzem magam és vágynék egy társra. A hűség nem a tapasztalaton múlik
2021. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Hát te hülye vagy bocs, ha szereted akkor minek gondolsz ilyenekre?

Attól nem leszel menőbb, hogy több fasz járt benned, éppen ellenkezőleg.

2021. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5! Ha a pasija szereti akkor miért mond neki ilyeneket???????
2021. aug. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Es ez pont most jut eszedbe, hihető. Nincs mire recskazni?
2021. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Megint a kamus cuckold hapsi kiírta agymenéseit.

Nem férfi az ilyen ember.

2021. aug. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne etesd a trollt!
2021. aug. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez a fetish-e a párodnak hogy mások is használja ak. Eszem ágában sincs ilyet mondani a páromnak, szerintem nem szeret már téged ezért is mondta azt.
2021. aug. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!