Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lesz valaha normalis szexualis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha normalis szexualis elmenyem?

Figyelt kérdés

Eddig egy fiatalabb lannyal es egy idosebb novel voltam egyutt, de mindketto nagyon kellemetlenre sikerult. Valahogy egyiknel sem tudtam elengedni magamat, vegig feszult voltam, emellett mindkettonel voltak merevedesi gondjaim es nem tudtam elmenni.


Az fiatalabb lany nem volt az esetem, barati szexnek lett megbeszelve, semmi erzekiseg nem volt az egeszben, en meg nagyon ugyetlen voltam (elso alkalmam volt), az elojatek teljesen kimaradt, mert gyorsan le akartam tudni a lany az aktust, mert utana jelenesunk volt egy esemenyen. Nala az volt a legfobb gondom, hogy nem volt kozlemeny merevedesem, csak felmerev voltam.


Az idosebb nonel kicsit masabb volt a helyzet. O az elejen kellette magat, tudta hogy hogyan izgasson fel, ettol mar kokemenyen alltam, de aztan ugy gondolta, hogy neki ennyi volt a dolga, aztan onnantol kezdve ugy viselkedett az agyban, mint egy fadarab, amitol kb. azonnal lelankadtam.


Nagyon gaznak eltem meg mindkettot. Elsosorban magamat tartom gaznak es most meg nincsen kilatasban kovetkezo egyuttlet, de ezek utan felmerult bennem a kerdes, hogy van-e remeny szamomra normalis, kielegito egyuttletre?


Jart mar mas is hasonloan, hogy az elso par alkalom borzasztoan sikerult, de aztan ez valtozott volna?


24F


2021. aug. 18. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vége a világnak.
2021. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Átérzem a helyzeted, nekem is ilyen gondjaim voltak/vannak. Talán az segitene ha olyannal csinálnád akivel tényleg tápláltok egymás iránt érzelmeket. Ez a 2 alkalom amit leirtál gyakorlatilag teljesen érzelemmetes volt ha jól értem. Plusz valahogy arra kéne rájönnöd hogy hogyan lazulj el és ne idegeskedj emiatt. Erre a választ nem tudom én is ilyen vagyok... De azért csak van valami megoldás. Valószínűleg csak egy sikerélmény kellene. Az nagyon pozitivan tud hatni az emberre.
2021. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy neked komoly kapcsolat kellene! Mint említetted a csaj feküdt mint egy fadarab! Lehet, hogy neked nem megy érzelmek nélkül a szex! Na meg mivel kezdő voltál az elsőnél, szerintem nagyon rágörcsöltél! De ez természetes folyamat jól szerettél volna teljesíteni! Idővel javulni fog ne aggódj! És igen lehet normális szexuális élményed. Nem kell mindent magadra venned! De az jó ha van önkritikád! Fel a fejjel!
2021. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az első pár alkalommal voltak gondok de szerencsére komoly kapcsolat volt, így bele tudtam jönni. Elsőnél konkrétan be sem tudtam tenni mert lelankadt és szegény lány persze azt hitte vele van a baj. De megbeszéltük és utána már egyre kevesebb volt a gond aztán kb 1 hónappal az első szex után már volt hogy 3-4 menetet is letoltunk egy nap gond nélkül.

Azóta meg már több hónapos kihagyás után se volt gond.

20F

2021. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

Ha 24évesen folyton lelakandsz, akkor urológust keress, ne barátnőt.


Annyi idősen egy odvas fától is fél órát állt a dákó

2021. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös. Ha az ember nem biztos magában és teljesitési kényszert érez akkor de igen is van ilyen. Nem kell rögtön a szervi bajra gondolni és nem mindenki egy önbizalomtol duzzado macsó aki a fát is megrakná.

Nemhiába mondják azt hogy minden fejben dől el.

2021. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!