Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gépész gólyatáborba lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gépész gólyatáborba lányként mennyire számitsak rá, hogy meg akarnak majd dugni ?

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nagyjából minden gólyatáborban bepróbálkoznak, mindegy hogy milyen szak, de semelyiken nem szoktak megerőszakolások lenni. Ha akarsz szexet, akkor lesz rá jelentkező, ha nem akarsz, akkor a sarkadra kell állni, és nem szabad magadat hagyni. Hogyha leitatnak, vagy bizonytalannak látnak, akkor megfognak dugni, hogyha magabiztosan azt mondod, hogy nem, és nem iszod meg, amit meg akarnak itatni veled (színtiszta kristályvizet), akkor nem lesz semmi.
2021. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
meg persze kérdés hogy mennyire vagy ronda
2021. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan lesznek páran akik be fognak próbálkozni, tökmindegy milyen vagy :D
2021. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Maradj józan. Úgy te döntöd el mi lesz.

Ha berugsz vagy füvezel akkor a fél tábor meg fog dugni meg szopatni, aztàn utálhatod magad egy életen àt.

2021. aug. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Dugattyúzás lesz vagy így vagy úgy…
2021. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha jó csaj vagy, akkor a gépészek hamar rád fognak mozdulni!
2021. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem az a kérdés, hogy meg-e, hanem hogy hányan.

Mindez persze attól is függ, hogy mennyire vagy ronda és milyen részegek a pasik.

2021. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha csinos vagy és incselkedsz a fiúkkal, akkor nemcsak gólyatáborban akarnak megdugni, hanem mindenhol. De nekem az a kérdésem, hogy a kérdésedben azért aggódsz-e, hogy állandóan védekezned kell, vagy amiatt, hogy lesz-e elég jelentkező?
2021. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Az egyszeri legény a hetivásárban vett egy vödröt, egy baltát, egy libát, és egy jércét. A baltát beletette a vödörbe, a libát a hóna alá vette, a jércének meg összefogta a lábait, úgy lógatta. Hazafelé egy asszony megszólította:

-Fiatalember, melyik úton jutok el Pilisgyarmatra?

-Jöjjön, én is arra megyek, a kiserdőn át a legrövidebb.

Mennek, beszélgetnek, már a kiserdőnél vannak.

-Hanem fiatalember, merhetek magával menni? Hát mi van, ha odaszorít egy fához, fölemeli a szoknyámat, oszt megbúbol?

- No de asszonyság, hát egyik kezemben vödör, balta, a másikban egy jérce, a hónom alatt a liba, hogy tudnék én ilyet tenni?!

- A libát a vödör alá teszi, a baltát rá, hogy lenyomja, a jércét meg majd fogom én.

2021. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem kell a gólyatáborba menni! Én is szívesen megduglak!
2021. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!