Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Aki minden nöt, akivel lefekszik orális szexben részesít, mert megfelelési kényszere van és ha egy rút csajjal van aki neki be se jön, akkor is kinyalja, mert önbizalomhiányos?

Vagy egy pasi csak azt nyalja ki, aki neki bejön?



2021. aug. 15. 22:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már lefekszem vele akkor kinyalom. Nagyon szar állapotban kéne lennem hoc olyan csajjal szexeljek akit még ki sem nyalnék...
2021. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Nekem volt ilyen hogy nem volt kedvem kinyalni, mert ahhoz igazán be kell jönnie
2021. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én minden nőt kinyalok, akivel lefekszem. Aki nem jön be, azzal le sem fekszem:)24f
2021. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én minden csajt kinyaltam, igen. A nagyon ducikat is. Addig nyaltam, ujjaztam őket amíg el nem mentek. Igen, talán megfelelési kényszer, nem tudom.
2021. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindenkit kinyalok akivel lefekszem
2021. aug. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint nem osztogatják olyan könnyen a pasik a nyalást, mint ahogyan előadják. Tartós kapcsolatban meg egyenes arányban csökken a kapcsolat hosszával. Elkényelmesednek, ellustulnak.
2021. aug. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!