Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tisztázzuk: Nőknél a spriccelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztázzuk: Nőknél a spriccelős orgazmus nagy része vizelet?

Figyelt kérdés

Nem részesültem még benne. Én sokáig azt hittem, hogy ez egy másik anyag, mint ahogy a férfiaknak is.

Aztán valaki itt a kommentekben írta, hogy az pedig pisi. Én ezen meglepődtem, mert nem így tudtam. Google segítségével utánaolvastam.


Angolul vannak erről minőségi irományok. Egytől-egyig az összes cikk azt támasztja alá, hogy nagy része bizony tényleg pisi, egy bizonyos izgalmi állapotban ezek az izmok eleresztenek és az jön ki.

[link]

[link]

[link]

[link]


Ettől még érzésre lehet teljesen más, hiszen más inger alapján távozik, de elvileg ugyanonnan jön. Az is egy értelmes indoknak tűnik, hogy ugyan honnan máshonnan jöhetne ennyi mennyiségű folyadék, ha alapvető anatómiai ismeretekkel nem tudunk másik hólyagról, mirigyről, ami ennyi folyadékot tartalmazna.


De ezek csak utánaolvasások részemről.


Akik már tapasztaltak ilyet és azt mondják, hogy az nem az, mire alapozva mondják ezt?



2021. aug. 14. 18:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
43%

Aki szerint pisi, az szimplán tudatlan.

Mivel részben a húgycsövön át távozik, lehet benne valamennyi vizelet, de alapvetően nem az. Pont.

2021. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#21, megadom magam, igazad van. Ez az érv hatott.
2021. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, ha pár ostoba, tudatlan lepontoz, a tények makacs dolgok.

(21-es)

2021. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
72%
#20, igen, és az a majdnem liternyi folyadék jön a borsszemnél kisebb mirigyből?! Az még pisinek is nagyon sok lenne, a hólyag jóval kisebb ennél. Ez is mutatja, mennyire kell komolyan venni az ilyen "bizonyítékokat".
2021. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#24: egyrészt nem 1 mirigy van, hanem 2. Másrészt én arról nem tehetek, hogy te tájékozatlan vagy e témában. Nem is igazán érdekel, hogy te mit hiszel el és mit nem, vannak a tudományos tények, és van a te véleményed.
2021. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!