Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem furcsa, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa, hogy a szexpartnerem szeretne venni nekem egy vibrátort?

Figyelt kérdés

Viszonylag friss szexkapcsolatról van szó. A partnerem a legutóbbi alkalommal arról kérdezgetett, hogy hogyan szoktam masztizni. Csodálkozott, hogy nincs vibrátorom. Azt mondta vesz nekem egyet, szex közben és egyedül is tudom majd használni. Örülök neki, mivel szerintem még jobban feldobná az együttléteinket, viszont eddig csak olyan pasikkal volt dolgom, akik teljes mértékben gyűlölik a vibrátort, mert vagy féltékenyek lesznek vagy pedig úgy érzik, hogy csak a bénáknak van rá szükségük. Élvezem a szexpartneremmel a szexet, de jól esik, hogy szeretne ilyesmivel kedveskedni. Ez normális vagy korábban én futottam bele rossz pasikba?

24l



2021. aug. 13. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy egy nyitott, fantáziadús pasit fogtál ki és nem egy prűd, dildóféltékeny hülyét. Vegyetek egyet (vagy majd később többet) és használd, használjátok egészséggel :)
2021. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig futottál bele rossz pasikba.
2021. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda? :D Nálunk nem csak vibrátor hanem műbráner is van és egyáltalán nem zavar ha éppen azt is használjuk. Mindig mondja hogy jó jó de a farkam akkor is jobb. Kiegyensúlyozott kapcsolatban ebből nincs gond
2021. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a normális hozzáállás egy pasi részéről. Én is vettem már több nőnek is vibrátort, igen jól szórakoztunk vele.:)
2021. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Aztán majd csodálkozol ha ő fog beleülni 😂
2021. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akarok egy ilyen pasit! Már hozhatja is a vibrit. Sosem volt. Már szeretném kipróbálni!
2021. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem biztos akar lenni benne, hogy nem lesz másik szexpartnered is, ha ő épp nem ér rá.
2021. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Wtf milyen csávókkal voltál te?:D soha nem is hallottam ilyet

Szerintem aranyos dolog, hogy venni akar neked egyet. Én nagyon örülnék, ha a szexpartnerem nyitott lenne és venne nekem/nekünk játékokat

2021. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Korábban nekem is olyan exem volt, aki vérig sértődött, hogy veszek egy vibrátort. Nyilván azért zavarta, mert ő szinte sehogy sem tudott orgazmust okozni, csak nagy ritkán. Attól felrPárom viszont nagyon jó az
2021. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!