Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha nem merek gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nem merek gumi nélkül szexelni?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, és ezalatt végig csak óvszerrel szexeltünk. Most mondta viszont, hogy kiváltotta a gyógyszert és elkezdte szedni, mert már nagyon utálja a gumit. Én viszont nagyon félek, hogy ha gumi nélkül csináljuk, akkor valami baj történik. Faterom mesélte, hogy neki két abortusz is volt az életében, 1. mikor a lány elfelejtette bevenni a tablettákat, másodjára meg szedte a csaj rendesen, és mégis becsúszott.


Nekem nem ér annyit a gumi nélküli szex, hogy tönkretegyem a saját életem. Most vettek fel egy jó munkahelyre, és a mesterképzésem közepén vagyok, isten ments, hogy becsússzon egy gyerek. Majd egy 7-8 év múlva. Attól is félek, hogy a barátnőm nem így áll hozzá, mert ő azt mondta, hogy ha becsúszik akkor becsúszik, ő amúgy is szeretne már szülni meg gyerekeket hamarosan. Mit csináljak, kétségbe vagyok esve-



2021. aug. 11. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy félsz. De ezt nektek kell megbeszélni egymás között.
2021. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal mi abban egyeztünk, hogy a tabletta mellé alkalmazzuk a megszakításos védekezést is.

Ez kompromisszumos megoldásnak tűnik. Esetleg ebben nem gondolkozol?

De amúgy ülj le vele és beszélgessetek erről. Valószínűtlen, hogy teherbe esik. Csak akkor ha antibiotikumot szed pl, akkor nem hat a tabi.. erre figyeljetek oda, olyankor kell a gumi.

2021. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem bízol a barátnődben, meg abban hogy csak akkor vállalna gyereket, ha megbeszélitek és mindketten akarnátok, akkor minek vagy vele? Ha nincs bizalom, nincs semmi
2021. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha rendesen szedi a gyógyszert, akkor nyugodt lehetsz. A kérdés az, hogy rendszeresen szed-e!? Vagy csak Neked mondta! Tételezzük fel a jót és rendszeresen szedi, akkor baj nem lehet!
2021. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
igazad van én sem szeretm úgy
2021. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is ha megszakítással csináljátok és tabletta, akkor nagyon pici az esély. Amúgy gumival is van pici esély... de most tényleg nagyon alacsony számokról beszélünk. Viszont ha nem vagy valamiben biztos, akkor beszéld meg a lánnyal, úgy nincs értelme szexelni, hogy közben rettegzs
2021. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gumival is csak 95-97% a biztonság..Rajta van a dobozon..
2021. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

A csaj hozzáállása alapján MINDENKÉPP használj gumit, ha nem akarsz mást keresni akiben tényleg bízhatsz.

Az ilyen nők szokták " elfelejteni" bevenni a bogyót, meg ráfogni hogy szedte mêgis becsúszott miközben szimplán nem szedte hogy teherbe essen, és így akarja megfogni a pasit.

Nem megbízható aki így gondolkodik. Semmibe veszi hogy te semmiképp nem akarsz gyereket. Árulkodó lesz ha tiltakozik majd a gumi ellen, ha " szedi" a tablettát. ( Mondja ő)

Jobban jársz ha véded magad. Ha még így is terhes lesz majd, nagy eséllyel mással csináltatta fel magát, ezt is vedd számításba. Amíg nem akarsz gyereket, védekezz!!!! Ennyi.

2021. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Abszolút megértelek. Én jobbára emiatt nem merek dugni akárkivel. Még egy barátnő is átverhet. Ha megtermékenyítés történt, onnantól nem a te kezedben van a sorsod.
2021. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!