Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk maszturbálás közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk maszturbálás közben gondoltok arra a lányra aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Vagy ha kanosak vagytok csak. És úgy értem, hogy tetszik nektek, hogy komolyabban tetszik, nem úgy hogy több lány is épp egyszerre.

2021. aug. 10. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Van, amikor igen.
2021. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindig rá
2021. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 22/F
2021. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolnak aki szexuálisan felizgatja őket - ez többnyire valamelyik ismerős, lány a szomszédból, osztálytárs, tanár, kolléga, a sarki boltosnő, a lány akit láttak a vonaton stb. stb. stb.
2021. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Önkielégítés közben sosem gondolok arra aki tetszik mert egyfajta tiszteletlenségnek vele kapcsolatban hiszen nem azért tetszik mert meg akarom dugni hanem mert tetszik a személyisége


Tudom hülyeségnek hangzik de szerintem nem az

2021. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akit megdugnék a környezetemben, arra gondolok gyakran. Viszont arra a lányra, aki éppen nagyon tetszik, szinte szerelmes vagyok bele, na olyankor rá nem tudok gondolni. Volt egy ilyen soha be nem teljesült szerelmem, allandóan rá gondoltam. Szexuálisan is eszméletlenül bejött. De mikor elélvezés előtt rá kezdtem el gondolni, valahogy mindig gyenge orgazmusom volt, mintha szégyellném magam, vagy nem tudom. Ha meg valami random nagymellű csajra gondolok, akkor meg szinte beleremegek, akkorát élvezek.
2021. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!