Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan vonz titeket, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan vonz titeket, ha egy pasinak szép lapos hasa van, és emellett szemmel láthatóan dudorodik a nadrágja?

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 19:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
A hombároknak biztos tetszik.
2021. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
93%
Álszent?? :D nem, csak nekünk ez édeskevés. Sőt, ha ismeretlen akkor még undinak is találom.
2021. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
94%

Nem, ez az utolsó szempont amit nézek.


Amúgy a párom elég duci volt amikor megismertem, és vérpénisze van (azaz nem látszik sok amikor lankadt)


Imádom, amikor a kanos kisfiúk feltesznek egy "lányok, nők, szeretitek, ha..." aztán ha jön egy tömeges "nem", akkor jön a hiszti :D

2021. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
94%

NőK IjeNek: rósz

PaSiK IjEnek: lYó 🤪🤪👍

2021. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, a kérdésed a válaszok alapján bekerült az EPIC FAIL kategóriába. Így jártál.
2021. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

#9


Gondolom, jó párszor felhúzták már a puncidat nagy farkakra.

2021. aug. 8. 21:30
 17/34 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Nekem jobban tetszik, ha van egy kis pocakja a pasinak. Na meg mi az hogy látványosan dudorodik? Párszor láttam ilyet a metrón, baromi gusztustalan volt, hogy láttam telibe a zacskót na meg a farkat is egy kicsit oldalra hajtva. Majd odahánytam

Ha a párom jár boxer nélkül melegítőben és kidudorodik a farka, na az baromi izgató:D de így nem engedem utcára haha

2021. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

#17


Miért néztél oda, ha majd odahánytál?

2021. aug. 8. 21:44
 19/34 anonim ***** válasza:
94%

#18: mert egyszerűen rohadt eltűnő volt. Közönséges dolog. Ez olyan, hogy ey nőnek a csöcsére is ránézek, ha akkora a dekoltázsa, hogy a bimbója is majdnem kilóg lol

Meg a metrón ültem, a pasi meg állt. Gyakorlatilag szemmagasságban volt és kibökte a szemem. Rohadt primitív, igénytelen dolog az ilyen. Nem tudom ezek az emberek nem néznek tükörbe?:D

2021. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

#19


Közönséges? Igénytelen? B@szki, az ott egy farok. Mit csináljon szerencsétlen férfi, vágjon belőle, hogy kevésbé zavarja a szemed?

2021. aug. 8. 22:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!