Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megsertődnél emiatt a pasira,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsertődnél emiatt a pasira, akivel szexkapcsolatod van?

Figyelt kérdés
Ha a pasi, akivel csak szexkapcsolatot akarsz, mert számodra nem felelne meg kapcsolatra, egy idő után bejelenti, hogy talált barátnőt és , törölnie kell a facebookjáról, mert a barátnője féltékeny, de amúgy szívesen tartaná veled a kapcsolatot tovább, ti ezt sértőnek találnátok? Vagy mivel szexkapcsolat, nem számít?

2021. aug. 8. 09:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Szóval ígyis belemennél a találkába?
2021. aug. 8. 09:01
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nevetséges. Ha barátnője lenne nem tartanám vele a kapcsolatot.
2021. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, de azt hiszem ez igazából magáért beszél, szexkapcsolatról volt szó nem? Most talált valakit nem csak szexkapcsolatra, tehát veled inkább befejezi. Most akkor részedről el tudtad volna képzelni hogy több is van ha te annyira tartanád a kapcsolatot , ő meg mással találta meg ezt a többet és hát ha én nőből lennék vagy férfiból de hasonló helyzet lenne, én is mondanám, hogy akivel összejárt ezelőtt dugni, azzal inkább ne beszéljen.
2021. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
D*gja akkor a nőjét. Vagy minek van vele? Nem leszek szamár...
2021. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem velem volt a szexkapcsolat, de kösz. En a barátnő vagyok
2021. aug. 8. 09:07
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Szánalmas ez az egész. Eleve a nője honnan tud erről, meg kinek képzeli magát, hogy töröltet embereket a pali facebookjáról. A csávó meg egy papucs, hogy ezekbe belemegy. Aztán ezek után ha még benyögné, hogy titokban dugna velem, elküldeném a büdös fenébe. Mondjuk nekem mindig tabuk voltak a kapcsolatban lévő férfiak. De ahogy látom és hallom, a nők 90%a nagyon nyugodtan dug nős palikkal
2021. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogyhogy a nője kinek képzeli magat ???? A barátnőnek !!! Jogosan várja el hogy a pasi elszámoljon ha kell mert ő is azt teszi
2021. aug. 8. 09:39
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
A szexkalcsolat szexről szól egy kapcsolat ennél jóval több. Faszi vagyok van szexkapcsolatom, de ha találok olyat akivel kapcsolatban akarok lenni akkor az az első és közlöm a szexkapcsolatommal hogy úgy néz ki találtam valakit szóval szünet ha nem jön össze akkor meg folytatódhat a szexkapcsolat mert csak szexről szól fordítva ugyan ezt várom el mert így normális. Ha akar törölhet is ha nem úgy alakul ahogy gondolta vagy gondoltam semmi probléma bejelöl és megy minden tovább. Szóval a rövid válasz nem sértő hanem így normális az hogy amúgy sem akartál tőle többet de ő sem tőled az nem sértő
2021. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A francot kell elszámolni, normális vagy? igazi mérgező hisztis birtokolni akaró picsa lehetsz.


Ezzel a viselkedéssel lehetsz akármilyen szép. Sose jönnék össze veled. mi az hogy megmondod kik lehetnek az ismerőseim?

Az egyetlen jogos elvárás a fentiek közül, hogy ne járjon át máshoz dugni..

2021. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

#7: kedvesem, te nem tudom milyen bolygón élsz, de az hogy a nője vagy, ilyen szempontból semmit nem jelent, ugyanis nincs jogod kedvedre töröltetni női ismerősöket meg hasonló agyament dolgok. Nem tartozik elszámolással se, ahogy te se neki. Igazi kontrolláló, hisztis, féltékenykedő, önbizalomhiányos toxic nő vagy. Bár sajnos ezzel nem vagy egyedül.

Mondom ezt nőként. Meg úgy, hogy abban igazad van, hogy a korábbi szexpartnerekkel illik megszakítani a kapcsolatot. De ettől függetlenül te sem vagy százas. Ha továbbra is így viselkedsz, tuti félre fog kúrni a pasid. Én már csak tudom, mert rengeteg ilyen nőt ismerek, mint te. Sokaknak a férjéhez is volt már szerencsém:) csak én elhajtottam őket. Más nem fogja..

#6

2021. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!