Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert szemezett velem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szemezett velem egy srac ha ott volt mellette a baratnoje?

Figyelt kérdés

(Eloszor nem esett le valamiert nekem hogy ok egy par, nem ismertem oket)

Amikor elfordultam akkor is mondta a baratnom hogy meg mindig nez.


2021. aug. 8. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Én is nézek lányokat attól hogy ott a barátnőm... keresem is a tenkintetüket, úgy hogy lássák van valakim mert 3.-nak szeretnék beszerzvezni egyet :)


De ő lehet csak szimplán azért mert "váltani" akar és mellette nézegeti mik a lehetőségek. Kár hogy nem Pesten lakom hanem Hatvanban :(


25f

2021. aug. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

3asozna.

Nem tetszik a csaja, így keres mást.

2021. aug. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jol nezett ki a csaj
2021. aug. 8. 07:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert tetszettél neki ennyi. Nem kell túlgondolni. Az ilyen melletted is szemezne gátlástalanul. Megnézni valakit és szemezni nem ugyanaz.
2021. aug. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Hát múltkor voltam tortát enni a helyi cukrászdában :) ott volt a párom is szerencsére úgy ültünk, hogy én egyik oldalon azaz láttam az egész cukrászdát, ő meg velem szemben. Szoktam olyan helyzetbe kerülni, hogy elbambulok, de a pultos csajon pi.sa gatya volt, amit nem tudtam nem észrevenni, pláne akkor, amikor lehajolt és a hűtőbe pakolta az üdítőket. Gondolhatod micsoda látvány volt :) kérdezte a párom is, hogy minden rendben? Szerencsémre nem fordult meg a párom, hogy hátra kinézzen. Igazából a hatás meg is lett. A másik pultos csaj, mint a kisangyal sugdolózott utána a csajjal, mert látta, hogy figyelem őt. Mosolygott is a bogaram, amikor kiléptünk a cukrászdából.
2021. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%

Attól hogy van csajom megnézek én is más jó csajokat. Meg is dugók olykor egyet-egyet. Erre kellettél volna te is. Ha benne vagy ilyenbe olyankor jelzem a srácnak és felkészültek a kapcsolatot (telszam stb) diszkréten és később ledumáljátok mi lesz. Erre számított.

(Tehát papír toll legyen nálad máskor!)

2021. aug. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az összefüggés? Gobdolom mert akar tőled valamit. Vonzod.
2021. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!