Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Számotokra mennyire vonzó egy ilyen női test?

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 6. 18:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Egyébként Britney Spears egy 8 évvel idősebb 163 centi magas nő, 57 kilós.


Bebe egy 165 cm magas, 75 kilós nő, 32 éves ebben a hónapban.


Szerintem az égvilágon semmilyen hasonlóság nincs köztük.


Britney teste most:

[link]

2021. aug. 6. 20:21
 12/19 anonim ***** válasza:
68%

Második lehetőségre szavaztam, de Bebe miatt.

Nem jön be az ilyen testalkat, és a nagyon nagy popóért se vagyok oda, de Bebe régóta nagy szerelmem, valahogy összképben rendkivül vonzó, meg mégiscsak megmozgatja az ember fantáziáját egy ilyen fenék.

A mellei is nagyon jók, de én nem esküdnék rá, hogy nem szilikon. Szokott kihívó kepeket feltenni, ahol szinte minden látszik, és magyon gyanusan feszesek a mellek. De attól dugnám nagyon. Régebben amúgy a stílusa is sokkal szerethetőbb volt.

2021. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha igazi melle lenne, akkor bejönne
2021. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

“Először is tudni kell, hogy a mellfelvarrás és a mellnagyobbítás két különböző dolog, bár igaz, hogy egyszerre mindkettő is elvégezhető.


Ugyanakkor, ha valaki nem akar a kebleinek a méretén változtatni, csak szeretne feszesebb, kerekebb formákat, akkor a mellfelvarrás tökéletes eredményt hozhat, aminek során eltávolítják a felesleges, megnyúlt bőrt és különböző metszésekkel alakítják ki a megfelelő alakot”


Ha angol nyelven kicsit beleássátok magatokat a témába, akkor több fórumon is írják, akár tapasztalt plasztikai sebészeti szakápolók/szakasszisztensek (vagy nem tudom magyarul pontosan hogy hívják), hogy Bebe nagy valószínűséggel ilyen beavatkozáson esett át, de szilikon nem lett beültetve.

2021. aug. 6. 20:33
 15/19 A kérdező kommentje:
Ezenkívül még a melltartó is sokat számít.
2021. aug. 6. 20:34
 16/19 anonim ***** válasza:
23%

Azért írtam, hogy olyan, mit egy nagyon jóllakott Britney, mert szerintem az arca hasonlít rá, ő jutott eszembe.Csak ennek a lánynak ugye kicsit malacka arca van. Mindegy.(nem a mostanira hasonlít, hanem arra, aki még napi szinten téma volt.)

De elfogadom, a testet kell nézni.


Az, hogy ki hány éves, szerintem irreleváns, mert a testalkat tud fiatalítani, vagy öregíteni.


A fiatal lányok pl. mindig vékonyak, később az anyagcsere változik, jobban jönnek a kilók. Példa itt a Die Antwoord énekesnője, Yolandi akinek pici, vékony alkata van, azonnal nagyon fiatalnak nézed. (Én nem linkelek, keress rá)


Egyébként az általad linkelt kép Bebe-ről (nem tom ki ő) és az általad linkelt kép Britney-ről (nem, nem vagyok rajongó) alapján is látszik a különbség.

Britney feszes, sportos, vékony, fiatalos (csak a testét nézem, mert azt kéred)

Ez a lány meg egyszerűen elhízott.

Mindegy, hogy ki a 32 éves, és ki a 40.

Britney teste fialtabbnak látszik, mert feszesebb.

Szebb.

És ez egyszerre érdeme Britney-nek, mert tényleg fiatalos, és szégyene ennek a Bebének, vagy kinek, mert(pusztán test alapján)simán 35 felettinek tűnik.

Mert nem feszes, azért. (Mellfelvarrás ide vagy oda. De mindegy is, mert a mellfelvarrás ténye csak azt igazolja, hogy tényleg löttyedt volt.)

Mert elhízott, azért.

2021. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem a tökéletes test de szerintem nagyon jól néz ki
2021. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
24%
Ez a legjobb példája annak, hogy a takarás mennyit számít. Ez a nő meztelenül szinte biztos, hogy egy csöppet sem lenne szexi, sőt. Így, ezzel a magasra felhúzott alsóval és toppal jobban mutat, elsőre föl sem tűnik, hogy egy villanybojlerrel vetekszik a teste. Hogy föl van-e varrva a melle? Nem tudom, csak azt, hogy nem formás, szerintem pici.
2021. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%
Sokan írtátok itt a súlyát, meg hogy el van hízva. Szerintem pont azt bizonyítja, hogy sok kilóval is lehet valaki baromi vonzó. Mert neki szerintem nagyon jo teste van. Nekem is a vékonyabb lányok az ideáljaim, de Bebe nagyon izgató szerintem így, ahogy van.
2021. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!