Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik párkapcsolatban élnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik párkapcsolatban élnek álmodtatok már olyat hogy nem a párotokkal hanem egy másik személlyel szexeltek vagy a párotok egy másik személlyel szexel?

Figyelt kérdés
Én tegnap álmodtam azt hogy barátnőm az egyik munkatársammal szexel.
2021. aug. 6. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen, volt olyan álmom. Az egyik nővel volt szexuális álmom aki később a munkatársak lett. Nem tudtam hogy csapnivaló az élete, éppen vált, albérletet keresett, volt 2 gyereke és nem volt ribizli. Később (1 év) után mikor vége lett a válásának volt köztünk ez az, de az álmomban jobb volt mint átélni vele élőben. Aztán külön váltak útjaink.
2021. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

igen volt ilyen

de az álmomban "nem volt párom"

alapból hűséges típus vagyok, nem csalnám meg a barátnőmet

bár most nem is akarok barátnőt, de még a lazábbakból is tartósabbat szeretek és nem járok csajról-csajra

2021. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Te én már álmodtam mindent. Hogy a legjobb barátommal szexelek (pedig heteró vagyok), vagy a szomszéddal vagy kolléganővel, sőt volt már kutya is meg Donald Trump. Igen eléggé beteges álmaim vannak.


De érdekes arról hogy feleségem valaki mással szexel még sose nem is álmodtam.

2021. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Álmodtam. Nem is egyszer.

Olyat viszont még nem, hogy párom más nővel, de hogy flörtöl olyat már igen. Legutóbb épp ma éjjel. Szemem láttára ölelgetett két nőt, engem meg figyelmen kívül hagyott teljesen a piszokja 😃

Sőt, olyat is álmodtam egyszer, hogy pasiként szexelek.

2021. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is álmodtam már ilyet nem is egyszer de szerintem ez természetes is
2021. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Igen, nekem rendszeresen vannak ilyen álmaim, hogy más lányokkal szexelek (túl sok a jó nő körülöttem).

Az meg egy nagy álmom, hogy lássam barátnőmet másokkal szexelni. :D

2021. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6!

Nagy álmod valóra valthatod ha van barátnőd. Vannak és lesznek rá jelentkezők hogy megdugjak a barátnődet. Nincs olyan messze az álmod valóra váltása!

2021. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Álmodtam én már mindent is. A barátnőmet a földönkívüliek dugták, és olyat is, hogy a barátnőm a hugommal nyalták, ujjaztàk egymàst.
2021. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!