Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen már az, ha letérdelsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen már az, ha letérdelsz egy fiú elé, és beleadsz apait anyait hogy jól csináld, erre azt mondja neked, kislány ezt még gyakorolni fogjuk? Hát komolyan mondom... L

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 08:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%
Egy tapló paraszt a pasi.
2021. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
55%
Vagy lehet csak arra értette hogy szeretne következő alkalmat is, mert tetszett neki amit csináltál? :)
2021. aug. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%

Vagy nem csináltad jól... én pl nem is vagyok annyira oda érte, de barátnőm mondjuk elég jól csinálja, de idő kellett mire jobb lett.


Lehet bunkó a pasi, de ha fogaztad vagy ráncigáltad mint hülye gyerek a kocsi kilincset az nem azt jelenti hogy jó... "beleadtam apait anyait" ebből nem derült ki sok minden ezért is irtam a példát.

2021. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Ilyen előrfordul. Nehéz jól elmondani a másik félnek hogy vagy nem vagy most rá vevő vagy a másik fél rosszul csinálja. Soxor jártam én is így. Egy darabig próbálsz koncentrálni hogy mikor élvezek már el minnyá minnyá minnyé de mivel nem volt hangulatom nem ment. De volt olyan is hogy akkor épp nem jül csinálta a partnerem. Ilyenkor mit mondjon az ember?!
2021. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
64%
Vagy igy akarta elmondani hogy mi lenne ha tobbszor is csinalnal ilyet neki
2021. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
4%

Ilyet én mondtam már , még szex után is mert annyira jó volt.

Bizony azt gyakorolni kell.

2021. aug. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 kisördög1 ***** válasza:
Vagy olyan jól csináltad hogy így akarja rendszeressé tenni
2021. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
62%
Ha egy pasi belead mindent de egyáltalán nem találja el a pontokat ami miatt jó lenne hogyan közlöd vele? Bunkó volt az igaz lehetett volna finomabban is mondani de a lényegen nem változtat. Az meg nem szégyen, hogy nem tudod jól csinálni tanulni kell és fejlődni benne mint mindenben
2021. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%
Próbáljuk ki hogy csinálod és a végén megmondom, de kedves leszek. ;) :D
2021. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Miért, hogy csináltad?
2021. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!