Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen nyomik a magyar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nyomik a magyar szub férfiak? Csomóval próbálkoztam, de egy volt, akire azt tudom mondani, hogy érdemes vele foglalkozni.

Figyelt kérdés
Még régebben lehetett hozzám jelentkezi ingyen játszani. 4-5 elvégzett online feladat után találkoztam. A legtöbben az első, vagy második feladatnál nem jutottak tovább. (jajj most ezt nem tudom, az meg túl durva, meg ezt se szeretném) Volt egy, aki mindent megcsinált online, de nem mert találkozni. Kb 25 után volt 1, akivel találkozni is tudtam. Ő már nem a szolgám, de egyszerűen ehhez nincs türelmem még egyszer. 27/N
2021. aug. 4. 13:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10: hidd el a pénz nem volt neki gond.. simán kifizet egy kertészt. Inkább élvezte hogy bármit megcsinálok amit kér tőlem. Nekem meg megérte, mert így lényegében 2 ingyenes szeánszon vehettem részt. Mondjuk az idő legnagyobb felében nem volt ott, vagy amikor igen, egy nyugágyon napozott, én meg csak vittem neki az italokat, de amíg fürdőruhában volt még csak rá se nézhettem, tilos volt.
2021. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nálam nem kell kertészkedni, vagy dolgozni.
2021. aug. 5. 16:32
 13/17 anonim ***** válasza:
De azért annyira nem telik tőled se, hogy elmondd, hogy valójában mit is vársz el... :D
2021. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Itt nyilván nem fogom leírni.
2021. aug. 6. 10:52
 15/17 anonim ***** válasza:
Innentől kezdve hogy vársz releváns választ a feltett kérdésre? Annyi értelme van, mint hogy ha én megkérdezném, hogy melyik póló áll jól rajtam, de valójában egyiket se látnád...
2021. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

De komolyan, ha nem írod le, elég komolytalan a dolog:DDD

Milyen domina vagy, hogy szégyelled a vágyaid?

2021. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én simán benne lennék 19F.

Valószínűleg azért tüntek el, mert szégyellik a dolgokat amiket szeretnek, persze vannak azok az emberek is akiknek hirtelen kell valami "anyag" sajnos, viszont a kicsit félénkebb, fiatalabb szubokhoz sok türelem kell. Egyszer beszélgettem egy dominával, aki az elején nagyon normálisnak tűnt, amikor találkoztunk először csak beszélgetni sem volt egy "red flag" sem vele kapcsolatban, aztán amikor 2.szor találkoztunk volna akkor lekellett mondanom az egyetemi vizsgám miatt, és annyira begőzölt hogy megfenyegetett. Szóval ritka dolog hogy egy jó szub megtalálja a hozzá illő dominát, és forditva is.

2021. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!