Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/lányok előfordult már,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok előfordult már, hogy egy szórakozóhelyen szexeltetek egyet, aztán amint végeztetek egyik jobbra másik balra?

Figyelt kérdés

És esetleg még aznap második ilyen is volt?

Nőknél esetleg leszoptak valakit aztán nem bírt a vérével és mégegyszer?


Kort is írjatok


2021. aug. 4. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2021. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Szórakozóhelyen nem, de házibuliban már többször is.

21L

2021. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Házibuliban mégis hogy? Ott vagytok valakinél, hogy tudsz két emberrel szexelni egy adott napon?Hacsaknem ottmaradsz amig a tömeg eloszlik és ketten meghúznak egyszerre?
2021. aug. 4. 11:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt szórakozóhelyen alkalmi. S igen, utána gyorsan befejeződik az együttlét, ezek a "románcok" nem arról szólnak hogy utána házasság következik 😂
2021. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Hol látsz problémát abban, hogy két (vagy több) partnerrel szexelj egy házibuliban kedves kérdező? Azt, hogy látja egyik a másikat? Na és? Olyan is volt már, hogy miután kiment a fiú, még fel sem húztam a bugyim de már jött a szobába bepróbálkozni a másik...
2021. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ilyen ismerősök kellenének nekem is XD
2021. aug. 4. 11:37
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ennél cifrább dolgok is egy ilyen társaságban. 😂
2021. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7 mesélj, kíváncsi vagyok
2021. aug. 4. 11:44
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Egy házibuliban könnyen kedvet lehet kapni. Kanos fiúk, éhes lányok... Volt már, hogy reggelig dugtunk, minden pasit kipróbáltam, de néha lányt is ha valakinek a sok piától már nem állt fel és minden más farok foglalt volt. Van akinek a mai napig se tudom a nevét sem, ami persze gáz de akkor ott nem számít.
2021. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én miért nem voltam ilyen házibulikon XD
2021. aug. 4. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!