Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert lehet az, hogy egy no...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lehet az, hogy egy no es egy ferfi tavolabbrol sokat bamuljak egymast meg ha egy helyen vannak szemezgetnek, de ha egymassal beszelnek akkor tok kozombosek mintha nem lenne semmi?

Figyelt kérdés
Munkahelyen
2021. aug. 3. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet tudat alatt megvan a szándék, de amikor a kommunikáció elindul akkor rájön az egyik fél hogy "kollegával nem lehet". Amúgy meg passz, kérdezd meg tőle :)
2021. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy mint az a bizonyos ...

Amikor 2 kutya a kerités egyik és másik oldalán szaladva ugatják egymást.

A baj csak akkor lesz amikor vége a keritésnek.

2021. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De lehet koztuk vmi?
2021. aug. 3. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy történjen bármi, valakinek lépnie kellene. Olyan nehéz ez? Az ilyen "csak nézek"dolgokból lesznek a "de bánom hogy nem kezdeményeztem" dolgok. Hidd el, tudom miről beszélek.
2021. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok én is, nem merek lépni, ezért van. Mert a régi beidegződésem működik, hogy "házinyúlra nem lövünk".
2021. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!