Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire számítsak az első szextől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak az első szextől ha még nem is masztiztam?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok, úgy hozta az élet, hogy most vagyok az első barátommal (és neki is én vagyok az első). Már nagyon vágyik a szexre (én annyira nem), és a közeljövőben meg fog történni. A problémám, hogy szerintem nem ismerem ehhez eléggé a testem. Egyszer-egyszer simogattam magam, eleinte nem tudatosan, utána meg nyilván már igen, de még csak nem is nedvesedtem soha. Annyit gondolok, hogy az első néhány szex nem lesz jó, de úgy érzem, mintha extrán hátrányban lennék a tapasztalatlanságom miatt
2021. aug. 2. 14:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Arra számíts, hogy azt se fogod tudni, hogy mi van. Miért nem kezded el felfedezni a tested? Miért nem fedezitek fel egymást? Nem muszáj egyből durr bele, petting, orál stb vannak lépések. De ha nem is vágysz rá, akkor ennek nincs sok értelme.
2021. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Akis_hamis ***** válasza:
83%
Én is egy kis egymás testének felfedezését javaslom. A petting valamennyire segíteni fog.
2021. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

Nem telejsen nulláról indulunk petting volt többször, habár eddig mindig ruhában, de a barátom elment így is. Az a baj, hogy habár nagyon élveztem, de szexuálisan nem izgultam fel, akkor sem nedvesedtem eddig.

2021. aug. 2. 15:43
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor készülj arra hogy frigid vagy.

Ha egyáltalán lesz majd behatolás, akkor csak is síkosítóval!

2021. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tudod, a halnak nem való a búzavetés, de éppúgy a szarvas sem bírja sokáig a víz alatt... szerintem érted...
2021. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Akis_hamis ***** válasza:
Szerintem ez olyan szörnyű. Itt vagy egy fiatal és valószínűleg csinos lány. Erre még aszexuális. Gondolom az intimitás, a szeretetet igényled, de a szexet nem. Pasiként ezt nagyon nehéz elviselni, elfogadni, ha egyáltalán el lehet...
2021. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Egészen két évvel ezelőttig (21 éves kor) durván elhízott voltam. Azóta felszedtem nem kis izmot és 20 kilónál is többet adtam le. Valószínűleg a túlsúlynak is nagy szerepe van a tapasztalatlanságomban, hogy 'nem kívántam magam'
2021. aug. 3. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!