Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosztata masszázs eszközzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztata masszázs eszközzel jobb, vagy ha csaj csinálja?

Figyelt kérdés
Gondolkodom, hogy veszek egy ilyet, mert szeretném kipróbálni milyen érzés de azon is gondolkodtam, hogy egy műpunci se igazi punci, tehát lehet érdemesebb lenne olyan masszőrcsajhoz menni, aki csinál ilyet? De az eszköznek meg megvan az előnye, hogy nem egyszeri hanem sokáig tudom használni. Ti mit tanácsoltok? Vagy várjam meg amíg van olyan csaj aki szívesen csinálja?
2021. aug. 1. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csaj csinálja

26F

2021. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem van eszközöm is. Azt is magammal viszem lányokhoz. Így kézzel is tudnak, meg eszközzel is.
2021. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Milyen eszkozeitek vannak? En paromat meepnem valami ilyesmivel.
2021. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem van realisztikus dildó. 18 cm.


Van tágitó plug. Meg most rendelek vibriket.

2021. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem ha pasi csinálja a kezével.
2021. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez különösebben nem érdekelt utolsó, nem véletlenül heteró kategóriába írtam.
2021. aug. 1. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Már ne is haragudj de szerintem egy heteró nem igazán èlvezi ha a popsijában turkálnak,úgyhogy te is inkább bi vagy mintsem heteró.
2021. aug. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tehát ha egy csaj élvezi ha kinyalják, akkor attól leszbikus lesz, mert a leszbik is nyalják egymást? Micsoda ostoba gondolatmenet a tied.
2021. aug. 2. 01:40
 9/9 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
A #7. nem véletlenül 0% !
ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!