Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, az elfogadható,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, az elfogadható, ha valaki egyedülálló elsődleges célja kapcsolat lenne, de annak hiányában lazább dolgokra adja a fejét?

Figyelt kérdés
Szóval egy ideje egyedül vagyok, de őszintén szólva unalmas a tinder meg a badoo már... hogy mindegy hány embert húzok jobbra , kb match az ritka mint a fehér holló , mert nem tartozok a jópasik felső 10% ba, de a szex hiányzik.... szóval ha legközelebb adódna alkalom arra nem mondanék nemet. (ilyen már mondjuk akadt tinderen, hogy többen is szexet akartak volna, csak akkor még úgy gondoltam nincs nekem erre szükségem)
2021. júl. 30. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Semmi baj nincs az egyéjszakás kalandokkal. Nem kell elmondani senkinek és kész. Szükségleteink vannak ami természetes! N
2021. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Szingli vagy, kalandozol nincs ebben semmi elítélendő. Alkalmiban használj gumit és nix problem.
2021. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Nincs vele semmi probléma
2021. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kèrdésed maga a válaszod is.

Én is mindig kapcsolatra vàgytam, mégis voltak 1éjszakások is. Teljesen rendben van ez ìgy. N

2021. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!