Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mást is izgat amikor lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is izgat amikor lányok szócsatáznak egymással?

Figyelt kérdés
Most úgy értem hogy ilyen dominancia harc szerüség megy köztük,akár munkahelyen vagy egy társaságban hogy éppen mit csináljanak, vagy ki mondja meg hova menjenek stb.

2021. júl. 26. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Engem nem izgat..

De marhara tetszett :D


Egyszer mellettem ment el 2 diaklany. (Asszem ballagasra mentek vagy vizsgára), es az egyik megszolal de azzal a hiperudvarisas hangnemben a masiknak: kérlek, legyél szíves "kata" megdögleni.


Erre kapásbol visszaszolt a masik ugyanilyen udvarias kedves hanggal amugy :"kérlek y fulladj bele a rágódba"

Es mentek tovább az úton teljesen normalisan :D

2021. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem izgat a "cicaharc". Meztelen nők olajos testtel történő birkózása más lenne, de ott sem a birkózás izgatna hanem a meztelen nők :D
2021. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!