Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális az ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az ha egy fiúnak 23 éves koráig nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
NYiván szeretnék már rég óta de nem jön össze. Annyira szerencsétlen vagyok ebben, de már nagyon hiányzik az életemből egy lány. Meg már el vagyok késve nagyon. Eddig csak egy olyan lány volt akivel lehetett volna kapcsolatom, de aztán meggoldolta magát. Még nem csókolóztam:(
2021. júl. 22. 23:29
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia, szerintem teljesen normális, nem mindenki ugyanolyan. A páromat 21 éves korában ismertem meg, azelőtt nem volt barátnője neki sem (és ugyanúgy gondolta, mint most te). Semmi baj ezzel, tökéletesen megvagyunk, sőt. Szerintem inkább várj az "igazira", minthogy magadra kényszeríts egy kapcsolatot (mert úgy gondolod hogy ez nem normális és siettetnéd), aztán meg rosszul süljön el.
2021. júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Mi lenne ha ismerkednél ahelyett hogy itt sajnáltatod magad? Már bocs ha bántó amit mondok, de attól hogy itt azt mondják normális vagy sem jobban fogod érezni magad? Lépj ki a komfortzónádból ha nem akarod a következő 23at is egyedül tölteni. Ja és ne rinyálj, nincs semmi taszítóbb és kiábrándítóbb egy férfiban mint az ha picsog mint egy kislány és nem tesz semmit csak várja a csodát.
2021. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Biz' ám ha csak picsogsz mint egy óvodás és sajnáltatod magad akkor mi fog változni? Az ismerkedésnél nem fogja a nőket érdekelni szűz vagy-e még, csak az hogy személyiségben, stílusban "megfogod-e" őket. Szóval siránkozás helyett csajozz inkább, többet ér. Kifogást százat gyárthatsz miért nem, de ama egy indok fog majd elvinni a célig ami tettre motivál.
2021. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
59%

2.: Nem azért, de szerintem nem kéne lehúznod őt látatlanban. Ha ez segít neki, akkor miért fáj az neked? Nem kéne mindent hozzávágni a másikhoz, mert fogalmad sincs hogy eshet neki.

És attól még hogy férfi, ő is érezheti magát rosszul, ettől nem lesz "picsogós kislány". Az önsajnálatás pedig elég távol áll ettől.

Másrészről pedig nem tudhatod, hogy próbálkozik/ismerkedik-e vagy sem, amíg ő nem írta le, addig ne állíts ilyeneket.

2021. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alant van egy lány, aki 24 évesen ugyanezzel a problémával küzd. Mi lenne ha kölcsönösen segítenétek egymáson, először csak lelki szinten. Nem hülyeségből írom ezt, de lelkileg hasonló szinten állhattok, talán ő egy kicsit mélyebben van ez miatt. Írj rá, mondd el neki a helyzetet, és talán kialakulhat valami barátság féle.
2021. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert azzal mire menne ha pátyolgatnám? De amúgy az 5ös jól mondta. Itt a lehetőség a változásra, és még az is lehet hogy végre mindkettejüknek jól sül el a dolog. De amúgy ha már belém álltál a kérdésre is válaszolhatnál. Szerinted mit kéne máshogy csinálnia? Mivel kéne próbálkozni? Kíváncsi vagyok🤗
2021. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, szóval siránkozni se kell miatta. Légy magabiztos és rádtalál a szerelem. Na ne görcsössen keresd. Ismerkedni lehet, de akivel érzed, hogy valamelyik oldalról nem menne, akkor nem kell erőltetni, hanem keresni mást.


Amúgy én idén 20 évesen, lányként csókolóztam előszőr és vesztettem el a szűzességem a szintén szűz 22 éves barátommal.

Én is cikinek éreztem és ő is, de mikor megtudtuk egymásról tökre örültünk.

Lehet, hogy nálad is akad majd ilyen lány...:)

2021. júl. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Így, ebben a formában elég gáz, hogy próbálkozol, és egy csók se jön össze. Valószínűleg látszik, hogy ilyen teszetosza vagy, és ezért is menekülnek a lányok. Nézz magadba, és szedd magad össze, mert ha nem, marad ami van.
2021. júl. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!