Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tett már valaki 18+os dolgot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tett már valaki 18+os dolgot jobb jegyért a suliban, vagy bármiféle előrelépés érdekében? Kizárólag fiatal lányok válaszát várom. Továbbá ha valaki magára ismer válthatna velem pár szót, lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban :)

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
99%
Nem.
2021. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Fiatal lányok remélhetőleg nincsenek itt kedves Laci bácsi.
2021. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
48%
Igen, leszoptam a matek tanárt az ötösért.
2021. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Te tettél?
2021. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Igen, leszoptam a 71 éves törcitnáromat.


Józsi bácsi 64F

2021. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Oke, ezt tuti h mindenki azt hiszi h kamu, de nem az szoval, aki akarja higyje el, aki nem,nem. De nem egy perverz pasi vagyok.

Egyetemen tortent velem ilyen. Az egyik tanarom ha jobb jegyről van szo, akkor szeret a fiatal lanyoknak ezen segíteni, mint megtudtam. Mondtak is, hogy ha a tanarur keri, hogy maradj ott egyedul, akkor keszulhetsz valamire. Na meg is tortent velem, mondom en biztos, hogy nem fogok semmit megtenni, amit ker. Elsore nem is, csak kérdezett par dolgot az oraval kapcsolatban. Az ev végen viszont volt egy teszt, amin ha atmentel, akkor vizsgázhattál csak. 3probalkozas volt es baromi nehez volt, szoval a kettesnek mar nagyon orult mindenki,de nekem sajnos harmadjara sem sikerült. Szoval irtam a tanarurnak, hogy hat akkor nem sikerult es msot felvegyem-e a vizsgat, hoyg beirhassa az egyest. Visszairt, hogy menjek be az egyetemre es kitalalunk valamit. Na hat itt mar ereztem mi lesz es eskuszom elgondolkdotam,hogy nem megyek, inkabb irjon be egy egyest. De csak elmentem. Aztan rogton ajanlkozni is kezdett, hogy van otlete, hogyan tudnek megszereznj a job jegyet. Mondtam neki, hogy en nem igazan szeretnek itt ilyem szexualis dolgokba belemenni, de megnyugtatott, hogy nekem nem kell semmit csinalnom, majd o kielegit a vagyaimat.(mondjuk nem az en vágyaim voltak,hanem az ove lol)

Eloszor szepen hagytam h megcsokoljon es meglepoen, de elveztem es hagytam, hogy továbbmenjunk. A padra lefektetett es lassan nyalogolatott, a végen mar majdnem eljutittunk a behatolasig, de nem volt bala ovszer, en pedig nem szedek fogamzasgatlot igy ez kimaradt. Meglett a 4es a a vizsgára is.

En egyébként nem vagyok ilyen lany,hogy fuvel faval osszefekszem. Akkoriban mondjuk pont egyedul voltam, mert elotte nem sokkal szakitotatam az exemmel es kicsit ki is voltam mar ehezve.

Több egyebkent nem tortent koztunk azota, nem is keresett ilyennel. Soha senkinek nem meseltem el nyilvan. Ja es a tanár 28 eves volt es eleg jo csávó , en 19, valószínű egy 40+ -szal mar nem mentem volna bele,inkabb megbukok :D

2021. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves 7es... pont ilyesmikre gondoltam, köszönöm a válaszod :)
2021. júl. 17. 11:57
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én föcitanárom óra után azt mondta:

- de szexi vagy.

És a derekamon volt a keze. Aztán a farkát hozzám nyomta. Na itt rászóltam, hogy fejezze be. Akkor csak 14 voltam. A tanár meg 34...

2021. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy osztálytársamat megfeltette az ofő rendszeresen ez egy felnőtt képzés volt de erről a csajról hallottam,hogy gimibe és szexelt tanárral....ebben a gimiben elvileg elég sok lány beadta a derekát....
2021. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!