Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van cuckold ismerősötök?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van cuckold ismerősötök?

Figyelt kérdés
2021. júl. 13. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen van, jópár olyan párt ismerek akik cuckoldban is "utaznak" (swingerekből, privát bulikból). Mit szeretnél valójában tudni?
2021. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm szerintem rájött arra, hogy a párommal cuckoldozunk, és attól félek, hogy el fogja mondani a többieknek
2021. júl. 13. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalább lesz egy csomó új jelentkező, akik sorban állnak, hogy megrakják a csajod amíg filmezed. I see this as an absolute win
2021. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz 😂
2021. júl. 13. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
azt reméltem, harmadik férfit kerestek ;)
2021. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van igen, bár én is része vagyok ennek a világnak. Abszolút nem zavarna senkinek, semmilyen szexuális dolga az ismerőseim közül...ő dolguk, érett emberek elfogadják, a prűdek meg hagy súgjanak össze a hátatok mögött, le kell szarni.
2021. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#2 s honnan jött rá, leskelődött az ablakotok alatt vagy mi? S ha elmondja akkor mi van? Minden csoda két napig tart. Szeretnek másokon csámcsogni az emberek, de csak annyi infójuk lesz hogy "hallottam" szimpla pletyka.

Ha viszont direktben elkezdi terjeszteni és visszajut a füledbe a híre, akkor meg elkapod a tökeit alsó madárfogásban és megérteted vele hogy ne üsse bele az orrát mások magánéletébe.

2021. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!