Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Hogy néztek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Hogy néztek egy olyan nőre, akit szexuálisan vonzónak tartotok?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 10:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Miért miben változtathatja ez meg? (hogy milyen a kapcsolata a nővel)
2021. júl. 12. 11:37
 12/15 anonim ***** válasza:

nehogy már magyarázni kelljen.

te ugyanúgy néznél egy vonzó férfira a randin, mint mondjuk egy vonzó kollégára munka közben?

2021. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát ha mindkettő ugyamugy bejon, akkor igen:D

De legyszi magyarazd el, erdekel

2021. júl. 12. 11:41
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem merek ránézni, kerülöm, lopva pillantok rá, ha beszélek vele, remeg a hangom, nem folyamatos a beszédem. tehát beégetem magamat előtte.
2021. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tartom a szemkontaktust, meg idegölt vagyok, szóval kb. ugyanúgy beszélek vele, mint bárki mással, nem izgulok. Meg lopva azért megnézem, meg otthon fantáziálok vele, de mindent úgy, hogy se a nő se más lehetőleg ne vegyen észre az egészből semmit sem, mert gáznak tartom, ugyanis egy csúnya szűz lúzer vagyok.
2021. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!