Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk hány pasival szexelt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hány pasival szexelt a legtapasztaltabb barátnőtök, vagy szexpartneretek?

Figyelt kérdés

Hány évesen kezdte és hány évesen voltatok együtt?

Milyen és hány kalandja volt az alábbiakból?

1. 2f1l

2. 2+f1l

3. fekete pasi

4. szűz pasi


Te hány éves voltál akkor és hányadik volt neked?



2021. júl. 12. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Mivel rendszeresen jártunk korábban külön-külön is swingerbe, privát partikra, meg most együtt is, így még vagy 50 ponttal kiegészíthető lenne a lista... Nem itt kezdődik a szexualitás igazi mélysége.
2021. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

A baráti körből már tizenévesen ismertük egymást, amikor együtt voltunk akkor ő is és én is 23 voltunk.

Ha jól emlékszem ő olyan 14 körül kezdte.

2f1l-ből volt neki vagy fél tucat

több férfi egy lányból ha jól tudom csak 2

feketével nem volt

Szűz pasival tuti volt de nem tudom mennyivel.

Összesen szerintem neki már olyan 100 körül volt a partnerek száma, nekem ő volt a 17.-ik.

2021. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát csak gyanítom melyik volt a legtapasztaltabb, pontos számot nála nem tudok, de mivel imádta a péniszt, így sok pasival feküdt már össze, kb én lehettem a 30ik körül számára. Azt tudom, hogy szopott le 2 pasit egyszerre, de dugásról nem tudok, és az anált amúgy se engedte. Szűz pasival is volt, mert a legelső szerelme tudom hogy szűz volt, vele feküdt le még 14 évesen. 23 évesek voltunk akkor mindketten, nekem ő volt az 5ik csaj talán, akivel szexeltem.

De amúgy 2F 1L felállásban voltam más csajjal, ő elméletileg kevesebb pasival volt összesen, azért nem írtam őt.

2021. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Prostival voltam màr szerintem eddig ő volt a legtapasztaltabb valszeg több 100 partnere lehetett😅 Ügyes is volt mondjuk
2022. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!