Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nem késő, hogy 20 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem késő, hogy 20 évesen vesztettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés

Most 23/F vagyok.

Azóta nem vagyok olyan gátlásos, ha a szex a téma. Csajokkal is sokkal bátrabban kommunikálok stb.

Viszont előtte, szinte sosem beszéltem a szexről mert a haverjaim nagy része már nem volt szűz.

Nem volt késő 20 évesen elveszteni?


2021. júl. 11. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha pénzért prostival vesztetted el akkor KÉSŐ volt. Ha sikerült a saját ertekeiddel megfogni egy lányt aki lefeküdt veled, úgy mèg nem volt késő a 20 év.
2021. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az előbbi volt.
2021. júl. 11. 16:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem késő. Prostival elvesziteni viszont minden körülmények között gáz, kb olyan mintha feladtad volna hogy normális férfiként találj egy partnert, és csak vettél egy lyukat hogy kipipálhasd.
2021. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem ő volt az egyetlen azóta. Csak vele vesztettem el. Azóta gyakorlatilag rendesen szexuális életet élek.
2021. júl. 11. 16:57
 5/14 anonim ***** válasza:

Én a normális együttlétet számítanám az elsőnek.

A prosti kb olyan nagy siker mintha vennél egy kiló darálthúst és beledugnád a farkad.

2021. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem a siker a lényeg, hanem az élvezet. Az elsőnek az számít, amikor beledugom egy punciba a farkam. Mindegy az, hogy pénzért vagy bármi másért. Volt egy sugar baby-m is, aki egy fullos csaj volt és kurogattam meg fizettem neki mindent. Akkor az se számít bele? Azt is el kellett érni valahogy, hogy kialakuljon egy ilyen jó viszony, hogy ugyan pénzért dugtam, de csak én.
2021. júl. 11. 17:15
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok még elköteleződni, majd csak miután kiéltem magam.
2021. júl. 11. 17:17
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

De az egy kamu. Közben a fejében az járt hogy mit rendel vacsorára. Nem hiszem hogy ha voltál már igaziból lánnyal, annyira élveznéd egy prostival.


A sugarbaby dettó, egy fokkal higiénikusabb max, bár ki tudja.


Senki nem kérte hogy köteleződj el, én is megdugtam úgy 20 csajt két komoly kapcsolat között.

2021. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem sosem volt komoly kapcsolatom. A leghosszabb is 2 hónap volt. Az meg nem érdekel mi jár a fejében. Attól én még élvezem, hogy egy hús vér nő lovagol rajtam :D
2021. júl. 11. 17:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy dugtál meg 20 csajt ? Tanulni akarok.
2021. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!