Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan erjem el hogy meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erjem el hogy meg intenzivebb legyen az orgazmusom?

Figyelt kérdés

Regebben nem szerettem annyira magamhoz nyulni, de az utobbi idoben egyre tobbszor kerult ra sor igy elkezdett erdekelni, hogy megis hogyan fokozhatnam, egyaltalan fokozhatnam-e az orgazmus elmenyet/erzeset.

Onkielegiteskor a csiklomat szoktam izgatni egy rezgos vibratorral, par perc alatt el is szoktam a csucsra jutni. Olvastam viszont hogy 11 fajtaja van az orgazmusoknak, igy kivancsi lennek hogy a milyen erzes lehet a tobbi, el tudok-e erni ilyen formaban mas fajta orgazmust.

Koszonom a valaszokat!

23N


2021. júl. 11. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg ha érzékeny a melled azt is izgathatod talán.
2021. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg minél tovább húzni. Hagyd abba az izgatást mielőtt elmennél, próbáld meg csak tartani az izgalmi szintet. Ha ezt néhányszor eljátszod akkor a végén sokkal nagyobbat lehet élvezni. :)
2021. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!