Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nyál (köpködni a péniszt)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyál (köpködni a péniszt) van olyan jó, mint a síkosító? Ha a szűk punci a gond. Hogy kell tágítani?

Figyelt kérdés

Miért/miért nem?

Nem próbáltam még, mert megalázónak éreztem köpködni, csak megfordult a fejemben!

Nagyon szűk a puncija a lánynak, mindig kell síkosító, sok síkosító. Többször kell próbálkozni, hogy sikerüljön. Benne is feszül a farkam, egyszer úgy éreztem, mintha teljesen beragadt volna, miközben dugtam. Nem mozdult se előre, se vissza. Nyállal el lehet érni ugyanezt a hatást, hogy jobban csússzon? Tágító praktikák, módszerek?



2021. júl. 9. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a nyálnak nagyon rossz síkosító hatása van, ráadásul nagyon gyorsan párolog. A legjobb az lenne, ha a csaj magától termelné a síkosító anyagot. Nem görcsöl nagyon?
2021. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a gond. Háromszor feküdtünk le eddig és mindig ez volt. Rettenesen szűk, már bemenni is nagyon nehezen megy be! Nyomjuk a síkosítót ezerrel.

Szó szerint ragadt benne a farkam a múltkor. Szóltam hogy nem megy semerre. Próbált lazulni, de akkor sem. Akkor tudtam kivenni, mikor kicsit lankadt már.

2021. júl. 9. 13:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na de várjmár. Én alapba bele se kezdek az aktusba, amíg előjátékkal nem sikerült valamennyire benedvesíteni a nőt. Nem fordítva ülöd meg azt a lovat?
2021. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs
2021. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De van előjáték, egész éjszakákat is töltünk együtt. Csókolózás, kinyalom. Mindig ugyanaz a mese. Nem erőszak, mert ugyanúgy akarja. Ha oda kerül a dolog, hogy rakjam be, alig-alig sikerül. És akkor próbálkozunk tovább. Ha már bement valahogy, akkor elég jó, csak érzem, hogy nagyon szűk.

Nekem alapból kicsit vastagabb, nagyobb a farkam a kelleténél szerintem, lehet közrejátszhat ez is.

2021. júl. 9. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ujjazással kell tágítani! A nedvességtől még nem lesz tágabb a vaginája
2021. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem jó síkosító.

Van a drogériában rengeteg, vegyél.

2021. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem itt lelki bajok vannak. A csaj rettentően be van feszülve a szextől... alkohol mondjuk? :)
2021. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen csajom, sosem tudtam rendesen megdugni, mert rettenetesen szűk volt. Nem a sikosítás volt a gond, hanem maga az hogy szűk. Pedig ő nedvesedett is rendesen.
2021. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!