Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Működhet egy párkapcsolat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy párkapcsolat egy extra fétises csávó és egy olyan nő között aki egyáltalán nem kapható semmi ilyesmire?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem voltam ilyen kapcsolatban de szerintem nem.
2021. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1# vagyok. Gondolom nem erre vonatkozik a kérdés, de úgy nyilván működhet, hogy a csávó eltitkolja.
2021. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eltitkolni nem kell semmit csak simán nem partner a másik semmi ilyesmibe
2021. júl. 7. 18:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem.
2021. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:(
2021. júl. 7. 19:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt válaszolok: szakítani őszintén kell és kész. Megmondani, hogy eltérnek az igények, mert ez meg ez lenne a vágyad valójában és kész. Ha felnőttek vagytok, megérti majd.
2021. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán nyögve-nyelősen.
2021. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak a fordított felállásról tudok nyilatkozni, többször volt már olyan partnerem, aki a vanilla szexet kedveli, csak arra kapható, nekem ellenben vannak extrémebb vágyaim. Azt kell mondjam egy ilyen kapcsolat nem fog működni. Maximum úgy, ha mellette szeretőt tart az egyik fél, de nekem ez sosem volt opció.

N

2021. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rövid ideig.
2021. júl. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!