Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket zavar ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha a pasi szereti a pisilés dolgokat?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 12:37
A kérdező szavazást indított:
Fètis
Pisi
9 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen, zavar, nagyon taszító. De a szavazást nem értem... Mi az hogy Pisi és Fétis? Ha valaki csak szavaz, akkor az nem is válaszol a kérdésre, mert semelyik nem válasz.
2021. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen nagyon zavar.Taszító.
2021. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, de nem is mozgat meg. Csak azt csinálom amit élvezek.
2021. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocsi a szavazás tènleg el B..tam.

1 igen .

2 nem

2021. júl. 7. 12:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar, amíg nem a számba akar pisilni.
2021. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy a kérdèst hogy pl szereti nézni ha pisiltek.
2021. júl. 7. 13:08
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Hát ezt nagyon nem sikerült jól megfogalmazni xd se a kérdést se a válaszokat:D én azt hittem arra gondolsz, hogy lepisilne. Engem az izgat, úgyhogy ez pozitívum, mivel nagyon ritka hogy ez valakit izgat. Az, hogy nézne pisilés közben, az nem zavar, de nem is izgat. Mellesleg ez simán is előfordul sok párnál, hogy amikor egyikük pisil, a másik is bent van a fürdőben pl fogat mos. Exemmel is sokszor volt ilyen, simán pisiltünk egymás előtt, csak a nagydologn nem akartuk, hogy bejöjjön a másik. Ebben szerintem nincs semmi extra azok közt, akik együtt élnek:)

N

2021. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen
2021. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Undorító, természetellenes. Nem tudnám kielégíteni az ilyen vágyait, így nem maradnék vele.
2021. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%
Én meg is ittam a csajom pisijét, tetszik neki hogy szeretem.
2021. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!