Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalnak? Mas lannyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnak? Mas lannyal beszelget titokban

Figyelt kérdés
A baratom instajat megneztem es eszrevettem hogy beszelget egy lannyal. Igaz kepe nincs, de kideritettem h a volt osztalytarsnom az. Sajnos nen volt idom megnezni a beszelgetest rendesen, de nem tunt kozombosnek. Baratommal csak egy het mulva talalkozok, igy most csak idegeskedek. 18L

2021. júl. 6. 18:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szóval ezek szerint manapság teljesen normális bizalmatlannak lenni egy kapcsolatban? 🤦‍♀️
2021. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Le leheg pontozni a 8-ast akkor is igaza van.
2021. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

Minek nézed az üzeneteit? Azon kívül, hogy törvényt sértesz vele, teljesen céltalan. Mi lett az eredménye? Nem tudtál meg semmit, csak azt, hogy beszél egy lánnyal. És most mögé képzelsz mindent. AKkor már lépj vissza és olvasd el az egészet.


Ez bs, hogy ha már odáig jutnak az emberek, hogy megnézzék a másik üzeneteit, akkor tuti találnak valamit. Egyszerűen azért, mert ha nem találnak semmit, az nem sztori, erről nem beszél senki, csak az derül ki, hogy féltékeny gyökér:D


Az alapján, hogy beszélget valakivel, még nem feltétlen csal meg. Én is tucatnyi lánnyal/nővel beszélgetek, bókolni is szoktam néha nekik, mégsem csalom meg a feleségem, eszembe se jut.

Persze, vann aki 2 bites, de azért a legtöbb ember nem csak "beszélek teht szexelek" módon gondolkodik...

2021. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#8-as, a #7-es vagyok. Nem kell csak azert kiforgatni a szavaim, mert azt hiszed ugy igazad lesz. Szoval nem mondtam, hogy a megcsalas a maganugy, az a maganugy, ami az ember sajat telefonjan van. Sot mi tobb, elobb utobb minden kiderul, nem tudjuk magunkat megvedeni a koppanastol, elobb, vagy utobb ugyis koppanunk:)
2021. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként 14esnek igaza van. Ha belenézel egy beszélgetésbe azzal egyrészt törvényt sértesz levéltitok megsértése miatt, másrészt nem csak a párod ügyeibe fúrod bele magad (ami valamilyen szinten érthető, de nem bocsánatos) hanem a beszélgetőpartneréébe is, akihez aztán semmi közöd.

Egyébként abban az esetben is indítható rendőrségi eljárás ilyen "belenéztem az üzeneteibe" ügyben, ha a párod a jelszavát egy molinon kirakja a ház falára. Csak és kizárólag az engedélyével csak és kizárólag azt a feladatot végezheted el az accountján, amivel megbízott, semmi egyebet.

2021. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
54%
10! 9 vagyok, hidd el, sokat éltem és ismerem a női nemet, elég sok csajom volt már.
2021. júl. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!