Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek melyik az ideális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik az ideális kor amiben normális elveszteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 éves lány vagyok, és nagyon félek az első alkalomtól.. Kellemetlenek érzem az egészet, és már csak a gondolatától is rettegek.. Mit tudnék ez ellen tenni, szerintetek mi a legbiztonságosabb védekezés?

2021. júl. 6. 12:53
1 2
 11/13 1Léna ***** válasza:
48%

Mivel a szexuális kapcsolatok védekezés ellenére is járhatnak fogantatással, vagy nemi betegséggel, azért jobb ha előbb egy társat talál valaki, akivel közösen vállalnak felelősséget a következményekért.

Jobb, ha NEM csak a kiváncsiság, a szexuális vágy, vagy az ismerősök miatt kezdenéd el a nemi életet.


A Billings ovulációs módszer egy természetes segítség a védekezésben

2021. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Én 13 éves voltam, amikor a barátom fütyije becsusszant. Nem bántam meg. Szerintem mindenki döntse el saját magának, hogy neki mikor ideális. Volt aki megszolt engem, hogy qrva vagyok, de én úgy gondolom, hogy ha nem lenne ideális a szex tizenévesen, akkor később lennénk ivarérettek. A biológia jobban érdekel, mint egy begyöpösödött álkeresztény / nyanya véleménye.
2021. júl. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!! 😊
2021. júl. 26. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!