Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek mennyire szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mennyire szeretitek a chatszexet? Próbáltátok-e már? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
2021. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Trükkös "kérdés"...ja nem.
2021. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Én szívesen csinálom mert izgat. Viszont csak azzal akivel járok.
2021. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Szánalmas
2021. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Amint látod a csajok itt nem veszik jó néven a chatszexet! Pasi vagyok és chatszex közben ismertem meg egy lányt aki hát öööööö, legyen annyi elég, hogy nagyon izgató tudott lenni :)
2021. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5

Nyilván. De aztán felébredtél...

😂😂😂

2021. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Egy férfival élveztem itt nagyon, de hogy annak vége, így most férjem köztudatába kezdem bevezetni.

Bár kis továbbképzés ráférne az előző levelezőpartnerem után, de vele legalább nem csak "üres fecsegés". Hanem tettek is követik az írást. :)

Persze idegennel is megvolt a maga előnye, izgalma. Élvezetes volt a kis új, kis más.

De most legalább nem baj, hogy mindketten házasok vagyunk 😂😂



Ne írjatok, már nem megyek bele ilyesmibe

2021. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát abban nemtudom mi a jó. Engem nemizgat
2021. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit takar a chat sex? A telefonszexet és kamera szexet ismerem. Ez viszont új.
2021. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Ugyan nem hölgy vagyok, hanem férfi. Szivesen beszélek forrobb témákról lányokkal, de kell hozzá egy jó beszélgetöpartner is. Ha az illetö csak szavakban válaszol, meg durrbelebumm hozzáállással irja meg, akkor nem is érdekel a dolog. Viszont ha a forro téma átcsap szexuálisabb tartalomba(pl merészebb képek snapchaten), akkor simán átmegy a dolog szexchatbe.
2021. júl. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!