Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyukák! Wellnesben,ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Wellnesben,ti is lefigyelitek a többi apukát,mint ahogy ők titeket?

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 17:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Már csak azért is, mert mindig is külön tetszett mikor az apuka van a gyerkőccel. És ha már úgyis "észreveszem", akkor már meg is nézem.
2021. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Milyen ügyesen bebiztosítod, hogy lehetőleg férjezettek válaszoljanak, és lehetőleg az értelmiségibb réteg. Ne valami közkonyhán krumplit pucoló.
2021. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A kérdést,bármennyire is furcsa,minden hátsó szándék nélkül tettem fel kiváncsiságból! De látom,te jobban tudod mint én,hogy mi volt vele a célom!
2021. júl. 5. 22:41
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem. Nyilván van hogy észreveszem, hogy engem megnéznek, én nem szoktam más pasikat különösebben megnézni, max ha valamiért nagyon feltűnő, de nem nagyon emlékszem ilyenre.

Mellesleg az esetek többségében a férjem a legjobb pasi a wellnessben, nyilván automatikusan bizonyos értelemben hozzá hasonlítanék, így pláne kevesen jutnának bele a látókörömbe.

2021. júl. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Érdekes,én sokszor érzem azt,hogy engem is megnéznek!Pont ezért voltam kiváncsi.De mindenki más,szerintem egy két pillantásból még nem lehet baj!
2021. júl. 6. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!