Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mit jelent ha nyalás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha nyalás közben a barátnőm arra kér, hogy tegyem be inkább? Atom nedves tőle, de inkább így akarja folytatni.

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 08:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szt jelenti, hogy nagyon megkívánt téged.
2021. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Azt, hogy már annyira kinyaltad, hogy teljesen be van indulva és érezni akarja a kőkemény férfiasságodat a puncijába! Nincs ezzel semmi baj! Azt jelenti, hogy jól kinyaltat. Csak így tovább! :)
2021. júl. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor is így van ha még nem élvezett el tőle? Nem tud egymás után sokszor lehet ezért kéri? :)
2021. júl. 2. 08:56
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ha elélvezek, akkor már nem szeretnék szexelni, ezért igyekszem nem az előjáték közben elmenni.
2021. júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezd meg tőle, tud e egymás után többször. 8 êvig én is azt hittem, hogy nem tudok😜
2021. júl. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Kettes vagyok. Akkor is így van. Mert nem a nyalástól akar elélvezni, hanem a farkadtól! Sok lány nehezen tud elmenni, ez egy jó technika, hogy nyalással felhúzod rendesen, utána a farkaddal a csúcsra juttatod! Nyugi, nincs semmi baj, jól csináltad! :) Hány évesek vagytok?
2021. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Az megvan, hogy a nyalás csak egy alternatíva, és a valódi szex, szeretkezés az maga a dugás?
2021. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Az ötöshöz! Az én feleségem is azt hitte, hogy nem tud elmenni pláne nem többször! Miután kinyaltam és négyszer a csúcsra repítettem, utána a farkammal ötödikre, utána azt mondta, ki akarom nyírni? 🤣 Persze ezt telimosollyal az arcán. 🙂
2021. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Vagy annyira béna vagy hogy inkább a farkaddal ingereld mert attól nem lesz neki jó hogy órákig lefetyelsz...


Csak hát jobban hangzik az hogy "tedd be mert érezni akarlak"


Hahó... Érezni akar... Tehát eddig ez nem volt meg neki hogy te is ott vagy..

2021. júl. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Egyszerűen totál felizgatod, nyilván a személyeddel és a nyalással egyaránt, alig várja, hogy magában érezzen.
2021. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!