Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem érdemlem meg azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdemlem meg azt hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és még sosem volt olyan lány akit szerethettem volna, csak 1-2 felszínes lány.

Olyan igazságtalan hogy én tényleg szeretnék barátnőt akivel szerethetnénk egymást de nem találok, egy olyan fiú aki meg csak szexet lát a lányokban ő meg talál barátnőt, sokkal fiatalabban is már.


Eddig úgy voltam hogy előbb utóbb találok, így tiniként még annyira nem zavart, de azért ennyi idősen már igen, mert már lett volna időm bőven.


2021. júl. 1. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
A nő az valami díj hogy ki kelljen érdemelni?
2021. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

amíg ott tartasz, hogy a barátnő "jár" (feltéve, hogy eléggé adod a jófiút), meg hogy mindenki másnak csak szexre kell a barátnő, bezzeg te milyen odaadó lennél

addig ne sok jót remélj. hanem inkább fejlődj emberi és érzelmi készségekben.

2021. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Az első, hogy senki sem azt kapja amit megérdemel...

De hogy olyag kapj ami neked jó, azért nincs csajod mert nagyon rá vagy görcsölve, neked bárki kell. Nem egy valaki akivel jó lehetsz és ő veled. Hanem bárki aki hajlandó magába fogadni.

2021. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem azokat a férfiakat, akik minden nap itt sírnak, hogy nincs barátnőjük. Azt hiszitek, hogy a lányoknak könnyebb? Engem az összes barátom átvert, kihasznált érzelmileg és megcsalt, pedig a környezetem szépnek tart. Nem könnyebb a párkapcsolat egy nőnek sem, az nem vigasz, hogy szexre hamarabb talál partnert.
2021. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

#4 Az a különbség hogy téged bárhol megkörnyékez számtalan férfi, itt is fogsz kapni egy raklap privátot, mi meg ha odamegyünk egy lányhoz akkor jobb esetben udvariasan elutasít, rosszabb esetben kiröhög, elfordul vagy csak szimplán otthagy.

Arról nem tehetünk hogy te rosszul választasz, de a nőknek sokkal könnyebb dolga van párkeresés terén.

El nem tudod képzelni hogy mennyire rossz úgy kamasznak lenni hogy tombolnak a hormonok, a környezetben mindenki talál valakit te meg a kutyának se kellesz...

2021. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a nőknek ugyanolyan nehéz. Én már mély depresszióban voltam amiatt hogy nem találok senkit, mikor a (most így gondolom) nagy Ő felkapart a földről és annyira szeret hogy néha fájdalmas belegondolni, hogy egyszer vége lehet. Azelőtt meg akárhányszor megkörnyékeztek mindig csak lerobbant cgányok voltak vagy csövesnek kinéző félelmetes alakok, esetleg túl nagyarcú kandúrok akik csak szexet láttak bennem, pedig akkor még fiatal voltam. Aki külsőre és belsőre is bejött, kiderült hogy nem passzol hozzám vagy nem szeret, esetleg unja az egészet, ahogy én is untam. Aztán most (teljesen véletlen találkozásból) életem első kapcsolata nagyon jól alakul és minden rendben van, boldog vagyok.


20N

2021. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Már kezdtem félni, hogy ezen a héten nem lesz ilyen kérdés.
2021. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha az egyik nem a másikat hibáztatja, azt azonnal el lehet könyvelni, hogy itt bizony sértettségek dolgoznak, nem a realitás:D Kétlem, hogy bármelyik félnek is egyszerű lenne.



"kiérdemelni" - a szó azt jelenti, hogy X energiát belefektetsz valamibe és ha elérted a megfelelő szinten, megnyered a jutalmadat.

A nő viszont nem olyan dolog amit ki lehet érdemelni. Nem a befektetett energia mennyiségétől függ, sokkal inkább a milyenségétől. És úgy néz ki azok a "rosszfiúk" akikre te úgy pikkelsz, kevesebb energiából többet hoznak ki, mint te, ha meg is gebedsz. De persze ők is megdolgoznak érte keményen.


És azt hiszed akkor nyertél mikor összejössz valakivel? Akkor kezdődik csak az igazi munka! A nő fölszedése ahhoz képest semmi.

2021. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Franc se tudja megérdemled-e, de mindenkihez van valaki aki való szerintem.
2021. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!