Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szőrtelenítsem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szőrtelenítsem a péniszem úgy,hogy tartós legyen a hatás?

Figyelt kérdés
Eddig borotvávval probálkoztam de nem igazán vált be mert pár nap után visszanőt és utána mindig szúrt.

2021. júl. 1. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy. Bármit csinálsz, visszanő 🤷‍♂️
2021. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Égesd le. Én is úgy szoktam, gyújtóval alágyújtok aztán seperc alatt leég.
2021. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta
2021. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyanta jobb mint a borotválás ebből a szempontból, nem fog szúrni, de az után is visszanő.

Én két naponta borotválom így nem nő meg annyira, hogy szúrjon és már a bőröm is megszokta, nem pattigzik ki.

A másik megoldás, ha egyáltalán nem borotválod, csak nagyon rövidre trimmeled ami még nem szúr, de már alig látszik.

2021. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyantáztatom kozmetikusnál.
2021. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És hogy viseled, hogy valaki ott matat gyantázásnál? Nem áll fel közben? Vagy olyan fájdalmas, hogy esze ágában sincs felpattanni? :)
2021. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondanám hogy nagyon fájdalmas, de azért közepesen igen. Emiatt elég ritka hogy megmozduljon, meg hát nem is olyan a helyzet maga, hogy felizguljak a folyamat közben. Amúgy nagyon helyes, csinos, dögös kozmetikus csajszihoz járok, nagyon bejön, de ilyenkor szándékosan nem fantáziálok róla, hogy mi lenne ha. Olyan volt már többször is hogy kicsit megmozdult, de fel nem állt még sosem. Pedig évek óta hozzá járok.
2021. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7-es, milyen gyakran gyantaztatod?
2021. júl. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb 4 hetente.
2021. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyantázás után is annyi idő alatt nőtt vissza, mint amikor másként szőrtelenítettem. Viszont kellemetlenebb volt, visszatértem az elektromos borotvához.
2021. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!