Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Buliban táncoltam lánnyal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban táncoltam lánnyal és összedörzsöltük meg ilyenek. Le akartam smárolni de csak arcára tudtam adni puszit. Végül nem lett semmi hol rontottam el?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam lehet beszélgetni kellett volna elhívni vagy ilyenek?

Vagy közben beszélni vele? De miről?

Tapasztaltabban véleménye érdekelne.


22F


Legközelebb találkozunk újra próbálkozzak akár? Hogyan.



2021. jún. 30. 17:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Először én is a rossz leheletre tippeltem volna, de ezt engedjük el. A csaj exe kavarhatott bele a dologba, valszeg egy-két numera még benne van a témában. Te csak arra voltál jó, hogy esetleg féltékennyé tegye a srácot veled. Mit tehetsz? Le kell választanod a csajt az exről, de ezt csak egy másik szórakozóhelyen tudod kivitelezni. Ne nyomulj, legyen felvezetés. Tapogasd ki hogy érez, próbálj te lenni a jobb választás. Légy laza, beszélj, és keresd a fizikai közelséget. A tapadós tánc közben éreztesd hogy hatással van rád, de ne légy sok. Amúgy is ciki lenne ha a tömegben állna a cerka. Ha megy a pia, van szikra, keress egy félreeső zugot és mondj neki szép dolgokat. Itt se ess túlzásba.

A helyedben én ráírnék, és szerveznék valami "randi" félét. Hívd el valahova most, maradj képben. Ha el kezd a másikon agyalni kiesel a játékból.

2021. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 11. ez használható!
2021. jún. 30. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!