Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok volt már olyanba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok volt már olyanba részetek, hogy a pasi az egész szex alatt csak a popsitokat dugta meg? Milyen volt? Elélveztetek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 15:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
40%
Amikor a butt-plugot kihúzom a barátnőmből, van hogy elélvez tőle. Én se értettem pontosan hogyan, de aztán kipróbáltam magamon, és tényleg jó. Amikor már amúgyis közel vagy az orgazmushoz, ez a hirtelen nagy élvezet láncreakcióként beindítja nálam az orgazmust. Bár ezt csak saját tapasztalatom alapján mondom, orvosilag nemtudom mi lehet az oka. Mondjuk sima análszexnél szintén nemtudom mi a helyzet.
2021. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
40%
Biztos van olyan nő aki élvezi és képes élvezni anális aktus során is. Illetve van olyan akinek nem okoz semmi extra dolgot és közömbös iránta. Ez olyan mint ahogy van férfi aki képes a prosztata orgazmusra ,van aki pedig nem(sajnos nekem is a probléma).
2021. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!