Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt nagyon elrontottam szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nagyon elrontottam szerintetek?

Figyelt kérdés

Emlékroham tört rám: még gimiben volt egy lány aki nagyon tetszett, karcsú volt, kékszemű, szemüveges, barna hajú laza lány, formás mellékel, fenékkel. Öltözködése és stílusa is nagyon tetszett. Meg az hogy szemüveges volt. :)

Az osztályban sokat pillantottam rá. Előttem ült pár paddal.

Elkezdtem vele chet-elni, beszélgettünk. Mondtam neki hogy nagyon jó hogy megismertem, meg jobb napom lesz ha meglátom ilyesmiket, én így is gondoltam. Válaszolt, néha mosolygós fejet is mellékelt a mondandójához. Tragikomikus hogy bent alig beszéltünk egymással.

Megjegyzem oylan jó lett volna megölelni érezni az illatát.


Egyszer iylen chet-eléskor valami irracionális oknál fogva felhoztam a szex témát. Ezért ma egy husánggal vágnám magam tarkón. Mert szerintem mindent elrontottam. Nagyon kiakadt rám és azóóta évek múltán sem válaszol. Sőt letiltott. Ez volt kilencedik elején. Azóta próbáltam többször írni neki de semmi, az osztályban is elkezdtek megutálni.


Nagyon sajnálom ezt az egészet hogy így elrontottam, mert tényleg nagyon szerettem és tetszett ez a lány. És jó lett volna ha járhattam volna vele. De én sem voltam bulizó akkor, mert egy gyökér voltam. Egy élő görcs, oylan igazi jófiú,a mitől ma én is hánynék.


Szerintetek, ha nem rontom el akkor letehet volna valami? Vagy ez csak ilyen alap kedvesség lett volna? Amennyire tudom sokat hívják bulizni, és menő pasiai vannak, akik mellelt egy senkinek érzem magam.


Vagy ezt az egészet beképzelem és amúgy sem lehetett volna semmi?


Nagyon bánom hogy karót nyelt idióta voltam fiatalon és nem ittam és nem buliztam, ma már senki nem keres senki nem hív. Ráadásul őt sok lány és srác ismeri. Így még kínosabban érzem magam.


Nem rég kezdtem sportolni is. Úgy érzem jól eltoltam a fiatalságom és ezt az esetet is!



2021. jún. 30. 14:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nekem vissza se köszönt gimiben az, aki tetszett, már jobb vagy nálam.


Egyébként meg engedd el.


21F

2021. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!