Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mikor keményen megrakna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mikor keményen megraknak titeket, izzadtok és élveztek akkor szoktatok gondolni arra hogy az a lúzer srác akinek nemet mondtatok, sose fog szexelni de ti meg keményen szexeltek?

Figyelt kérdés

Az ilyen srácokat lenézitek aki senkinek nem kell és képtelen felszedni egy lányt?


Kort is írjatok, köszi :)



2021. jún. 30. 08:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Értem mire megy ki a kérdés. Arra izgulsz, ha valaki felsőbbrendűnek gondolja magát, és "beletapos" a másikba. Pasiként nekem volt már olyan, hogy egy ex eszembe jutott és arra gondoltam, hogy a szerencsétlen pasi akivel összejött sosem fogja megrakni így. :-D
2021. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Arra izgulsz, ha lenézlek?

21/L

2021. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

11es, szerintem inkább önigazolást keres, hogy a nők köcsögök és egyfolytában az jár az eszükben, hogy hogy tehetnék még nyomorultabbá az olyan szerencsétlen jószágokat, mint a kérdező.

Elég sok itt a nőgyűlölő gyökér és elég elborult képük van a nőkről...

2021. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

Már ne haragudj, de miért gondolnék egy ilyen srácra bármikor? Ha valakit elutasítok (két ilyen volt, egyikkel sem volt közös közösségem), akkor részemről vége a dolognak és nem foglalkozok velük. Az említett két emberről évek óta nem is hallottam.


Szex közben két dologra figyelek: a barátomra és az aktusra, semmi és senki más nem érdekel. Miért rontsam a hangulatot egy érdektelen harmadik fél gondolatával?


Remélem nem hiszed azt, hogy bárki rosszabb lesz attól, hogy szex közben nem az elutasított férfiakkal foglalkozik, hanem a partnerével éli meg a pillanatot...

24/L

2021. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Scav ***** válasza:

Fordítsuk meg.

Világ lúzerei (vagy akik annak gondolják magukat és a csúnya/kövér/félénk lány közeledését észre sem veszik, vagy simán ignorálják), amikor a magas mérce miatt csak otthon kiveritek, a csúnyácska, félénk csajra/csajokra gondoltok, vagy a hőn áhított nőstényördögre? :D


Mindenki felelé néz, nem lefelé. Akár férfi, akár nő.


Lehet, ugyanúgy lepattintod, észre sem veszed a kedvességbe burkolt közeledését egy általad nem favorizált lánynak és este persze az általad bomba nőnek gondolt csajra vered ki.

2021. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát hozzám nem közeledett soha senki máshol meg sorba álltak a lányok egy szpásér.
2021. jún. 30. 19:57
 17/18 anonim ***** válasza:
Hmm, ilyenkor nem szoktam semmilyen lúzer srácra gondolni.
2021. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
77%

16

Mondom én, hogy csak a napi "minden nő rosszindulatú köcsög" kérdést láthatjuk:D

2021. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!