Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagyobb méretem miatt nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyobb méretem miatt nem jön össze párkapcsolat!?

Figyelt kérdés
Sajnos akikkel eddig ismerkedtem, és eljutottunk odáig, azok mindegyikének nagy volt. Egy nő volt olyan, aki imádta, és jó volt a szex, de sajnos az csak alkalmi volt. A legtöbb lánynak egyszerűen nagy. Már kézimunkánál mondják, vagy orálnál nem bírják annyira csinálni. Ha belejük is fér, vadulni már nem lehet. Lehet csak én fogtam ki ilyen lányokat?
2021. jún. 28. 19:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, az első együttlét nagyon fájt… pont olyan volt, mint amikor elveszítettem a szüzességemet…. 😄 az első pár alkalom még fájt, majd teljesen megszoktam és már semmi gond.

Nálunk a gond az, hogy gumival tudunk csak védekezni és a páromat nagyon elszorítja. Egy hosszabb menet vagy a 2. menet végére már fáj a farka töve… Ha van jó gumiajánlatotok, írjátok meg! 😉

2021. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8: És mért gondolod, hogy ennek köze van a méretedhez?
2021. jún. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11: Ne haragudj, de úgy látom, van neted. Mért nem tudsz rákeresni? Annyiféle gumi van, hogy megszámolni sem lehet.
2021. jún. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!