Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy telefonáltatok miközben szexuális dolgot csináltatok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 14:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször is.
2021. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
20-as: melyik? Milyen felállásban? :D
2021. júl. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

A mostani szerető, így látta meg és így fogta meg először a farkamat. Még csak incselkedtünk és csak hajlott a dologra de még semmi konkrét nem volt egy kis nadrág simogatáson kívül vagy két héttel korábban.

Ekkor viszont épp kicsit továbbképeztem informatikai területen, amikor épp hívta valami hitellel kapcsolatban a bankos ürge. Ekkor vettem elő a farkam mellette ülve amit először észre se vett, de aztán amikor meglátta meg is fogta. Aztán elé álltam és miközben beszélgetett elégedett tekintetét látva biztos voltam benne, hogy célegyenesbe fordultunk. És így lett.

Jó játék higgyétek el.

2021. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Nyaraltam a szexpartneremmel, és hívott az akkori főnököm, hogy érkezett egy nagy kamionnyi áru, pontosan hogy kell ilyen nagy tételt bevételezni.

A srác éppen nyalt és ujjazott, nem kis meló volt próbálni emberi hangon beszélni a főnökkel.

2021. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Egyszer a haverom hivta valami ügyfele,és meztelenül sétálgatott a szobába,mivel sexhez készültünk.egy idö után már idegesitett a dollog ,és amikor az ágyhoz ért,magam elé huztam,és elkezdtem szopni.jol birta egy ideig,de aztán a végefelé kinyomta a telot,és nagyot nyögve tele élvezte a számat!!
2021. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hát nekem csak olyan volt hogy a dominám telefonon adta az utasításokat.
2021. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédhoz ugrottam be, mármint a szomszédlányhoz, mivel már vagy 5-6 hónapja kezelgettem. (Tudom nem szép, de a kamionos-férj sztereotípia igenis működik, s bizony egy 24-es csajt nem hagysz ki...)

Épp a valami megrendelést intézett valami webáruházzal így simán letoltam a nadrágját és olyan nyalás partit rendeztem, hogy lassítanom kellett amikor diktálta a módosított adatokat, mert ütötte a fejem, hogy nem tud beszélni ha orgazmusa van.... A pandémiába ennyi jó emlékem van.

2021. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!