Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női tanácsok nyaláshoz, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női tanácsok nyaláshoz, hogy érdemes csinálni? 22 F

Figyelt kérdés
mi jó nektek
2021. jún. 27. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Tudom mit érzel (24/F), én is imádok nyalni, és nekem is kihívás hogy vajon mi az amit szeret az adott partner :)



Figyelj, én úgy szoktam, hogy megkérem őket hogy kicsit játsszanak magukkal (ilyenkor kilesem hogy hogyan nyúlnak magukhoz, milyen mozdulatokat/ritmusokat követnek) miközben simogatom a lábaikat, játszom a cicikkel, stb., utána pedig lejjebb csúszok, elmondom hogy imádom csinálni, és megkérem őket hogy nyugodtan adjanak hangot hogy hogyan szeretik (tempó, szög, játékok, ujjazás, stb.), egyébként pedig belevágok és lassan próbálom kiérezni, hogy mi az amit szeretnek



Mi az amit utána *nem* szeretnek (volt olyan csajszi aki olyan erősen elélvezett, hogy utána hozzá se lehetett érni egy fél óráig odalent, volt olyan MILF aki kérte hogy azonnal tegyem be, szóval valójában minden lánynál más)

2021. jún. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Az hogy odafigyelsz és nem sablonokat meg iránymutatásokat akarsz követni.
2021. jún. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!